Джордж Клуні роздав друзям по $1 мільйону

14 друзів Клуні

Актор Джордж Клуні роздав своїм кращим друзям по $1 мільйону. Так він вирішив відплатити їм добром за те, що допомагали йому в непрості часи. Вперше про вчинок Клуні повідомив бізнесмен Ранде Гербер у 2017 році, але тоді актор ніяк не прокоментував цю інформацію. Детальніше про свою щедрість актор розповів в інтерв’ю GQ.

Клуні зізнався, що несподівано багато грошей отримав за фільм “Гравітація”. Продюсери не вірили в його успіх і призначили акторам гонорари у відсотках від виручки. Картина виявилася напрочуд успішною, і всі учасники проєкту непогано на цьому заробили.

На той момент Клуні було 52 роки, він не перебував у відносинах, але у нього було коло друзів (багато з них старше нього), з якими він підтримував добрі стосунки понад 35 років і які йому часто допомагали. Актор зізнався, що без них у нього нічого б не було, тому вирішив їх всіх віддячити.

Читайте также:   У цьому році на «Оскар» номіновано рекордну кількість жінок

Клуні розклав готівку по сумках і зібрав друзів у себе вдома. Він показав на карті точки, де зміг побувати завдяки кожному з них, після чого вручив щедрі подарунки. Всього актор ощасливив таким чином 14 осіб.

“Я просто подумав, що, якщо мене зіб’є автобус, то вони всі будуть в заповіті. Так якого біса я чекаю, щоб мене збив автобус? ” – прокоментував свій вчинок Клуні.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *