15-й сезон Odessa Fashion Week – digital-покази та diversity-моделi

14-15 листопада у розкiшному Bristol Hotel за пiдтримки Ukrainian Fashion Association вiдбувся ювiлейний сезон Одеського тижня моди

У рамках нового сезону в digital-форматі було представлено 24 покази, які пройшли під гаслом #DiversityFashion. У зв’язку з цією концепцією в модних показах участь взяли моделі поза вікових обмежень і шаблонних параметрів, які сьогодні втрачають свою актуальність у модному бізнесі. Тим самим організатори Odessa Fashion Week показують, що підтримують ідею аптренду на різноманітнiсть людської краси.

«Ми вільні від шаблонів, які втрачають свою актуальність у всьому світі. Стандартні параметри перестають бути нормою. Ми всі різні, і у кожного своя краса. І ми, як люди з модної індустрії, якi створюють моду й тренди, повинні враховувати потреби всього населення. Тому вважаємо за доцільне показувати колекції для всіх типів фігури, для людей різного віку, і брати до уваги побажання потенцiйного споживача», – заявляє організатор Odessa Fashion Week, Зарина Семенюк, @zarina.semenyuk

14 листопада відбулося урочисте відкриття 15-го ювілейного сезону Odessa Fashion Week, у рамках якого участь взяли дизайнери зі всієї України, а також з Молдови та Нью-Йорка: ELSA FAIRY DRESSES, KIRA TAN, AKEL KIDS, NATALIIA RUDNITSKA, INSTITUTE OF MODERN MADAME & NI-TA by Nikolayenko Tatyana, POLIIT, INSTITUTE OF MODERN MADAME & ТАНІНИ ПЛАТТЯ, KORIN & KARI MODELS, KRUTYAKOV, CELEBRITY ROOM, CORELI (Молдова), ALEX TEIH & CHERVA BRAND (Нью-Йорк).

15 листопада за традицією пройшов Kids Fashion Day, де колекції українських дизайнерів з гідністю представили юні моделі з усієї України: ANDRE TAN KIDS, MISS DM, TELL ME, IRIS ZINOVIEVA & JENNIFFER SCHOOL, I’M BRILLIANT & KARI MODELS, MISS HAPPY DRESS & ROYAL FAMILY MODELS, IRINA STRONG, NUELVE & AMAZONKA MODELS, MAKSILIANI, ODESSA TECHNICAL VOCATIONAL COLLEGE & OZIYI MELANIE, BRIDAL FASHION & ROYAL FAMILY MODELS, NANOJY.

 

Читайте также:   На замітку: які порушення ПДР буде розпізнавати система автоматичної відеофіксації

Крім показів на гостей чекали виступи спеціальних музичних виконавців: Анастасія Букіна, Kirill Gurskiy & Zakharova, Maxim Akel та Iгор Чеборак (продюсерський центр Basso Production).

 

Захід відбувся за підтримки українського бренду взуття Patterns, природної мінеральної води «Здорова вода», Simchenkomakeup School та Одеського центру професійно-технічної освіти ДЦЗ.

Незабаром покази будуть також доступні на міжнародних платформах медіапартнерів Odessa Fashion Week: Fashion TV, Fashion Channel, FF Channel, New York Style Guide.

Бережіть себе і своїх близьких!

odessafashionweek.com

@odessafashionweek

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *