Atlantis The Palm Jumeira 5*, Dubai — справжня казка Сходу

Курортний і розважальний п’ятизірковий комплекс Atlantis The Palm Jumeira, Dubai розташований на знаменитому Пальмовому острові, в 20 км від міжнародного аеропорту Дубая, в 15 хвилинах їзди від центру міста.

Готель Atlantis The Palm (Атлантіс Ті Пальм) сьогодні є найцікавішим, найбільш затребуваним і неоднозначним за сприйняттям готелем Еміратів. Єдиний в світі за своєю унікальністю і масштабністю. Готель-курорт займає територію в 46 гектарів, 17 з яких відведено під тематичний водний парк розваг Aquaventure. Розташований на одному з штучних островів The Palm в Дубаї. Туристи можуть добиратися до Atlantis The Palm через підводний тунель c 6-смуговим шосе, що виходить на поверхню прямо поруч з курортом.

Читайте также:   Мрія інтроверта: На віддалений острів біля берегів Ірландії потрібні двоє доглядачів

Або можна залишити машину на стоянці, біля основи «стовбура пальми», і проїхати на поїзді через весь острів до кінцевого пункту – Atlantis, The Palm. На території курорту розташовані кілька ресторанів. Готельна частина курорту Атлантіс – це 1539 шикарних номерів.

Готель пропонує увазі своїх гостей безпрецедентний розважальний центр, вражаючу колекцію бутиків і магазинів поряд з місткими конференц-залами і переговорними. Однак сама незвичайна риса нового курорту – готелю Атлантіс Палм – штучна екосистема, одна з найбільших в світі, населена 65 тисячами морських тварин, включаючи кілька десятків дельфінів.

Читайте також: VELIGANDU ISLAND RESORT & SPA — РАЙ ДЛЯ ЗАКОХАНИХ НА МАЛЬДІВАХ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *