Потяг в минуле

Потяг в минуле

Якщо доля заведе вас мальовничі краї Аляски, то тоді вам варто звернути свою увагу на готель-потяг Aurora Express. У ньому ви можете розміститися в купе, які оформлені у різних стилях: від пишної класики до строгого патріотизму. Кожний вагон зберігає свою історію і пам’ять про той час, коли вони були частиною потягів Аляски, які протягом багатьох років колесили по цим місцям.

Ще у середині 90-х років подружня пара Сьюзен і Майк Вільсон придбали 2 вагона від одного зі старих потягів по смішній ціні — 1 долару за кожний. Ця скромна інвестиція мала на меті зробити унікальний готель, мешканці якого могли б насолоджуватися атмосферою пригод Аляски.

Читайте также:   Готель в Дубаї пропонує знижки постояльцям, які пройшли вакцинацію від ковіда

Власне, так і з’явився на світ готель Aurora Express, який тепер доставляє пасажирів тільки в одне місце — у ностальгічне далеке минуле. Стоїть він в оточені дикої природи, на покинутій залізниці посеред лісу.

Зняти оригінальні номери-купе ви можете від 165 до 248 доларів на добу. У цю суму включено як проживання, так і сніданок. Готель працює тільки у період з 25 травня по 5 вересня.

Читайте також: СОН ПРИ ЗІРКАХ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 1109

Напишите комментарий

Your email address will not be published.