Ельвіра Гаврилова розповіла про цікаві подробиці прийдешнього рейтингу «Гордість та краса України»

Результати прес-конференції в одеській мерії 1 квітня

Першого березня на Думській площі в одеській мерії відбулася прес-конференція, присвячена святу мужності та краси. Генеральний продюсер проекту «Гордість та краса України» розкрила таємницю Одесі і всій країні щодо найбільш очікуваної події, яка відбудеться 22 березня. Нагадуємо, що 22 березня в Одеському національному академічному театрі опери та балету відбудеться урочиста церемонія нагородження фіналістів проекту Топ 100 «Гордість та краса України. Жінки» та «Гордість України. Чоловіки».

В сьогоднішній прес-конференції брала участь, авжеж, неперевершена Ельвіра Гаврилова — муза і генеральний продюсер рейтингового проекту «Гордість та краса України», який вже став щорічною загальнонаціональною премією і припав до серця публіці в Україні і навіть за кордоном. Як каже Ельвіра, і усі ми в цьому особисто переконалися, – каталоги, що виходять кожен рік в рамках премії «Гордість та краса України» розходяться по всьому світу за адресами відомих продюсерських центрів і вже понад 50 учасників як дитячого, так і жіночого топів співпрацюють з європейськими інвесторами.

Ельвіра прийшла до одеської мерії не сама, а привела з собою фіналістів проекту «Гордість та краса України». Це, звичайно ж, Настя Бондарчук – обличчя рейтингу «Топ 100: Майбутнє України. Діти» 2018 року. Це і Сергій Мельник, гордість нашої країни, футболіст, найвідоміший холостяк, який також потрапляє до рейтингу, і це не просто так: дівчата, ну хто не ж погодиться, що він є одним із найгарніших чоловіків України!

Олексій Леонов, відомий ресторатор, власник улюблених одеситами і гостями міста ресторанів Slow Piggy та Pizza&Grill – теж потрапляє до топу «Гордість та краса України».

Альона Алєксєєнко, меценат, президент благодійного фонду «Астра Стелла». Крім того, Альона також відома тим, що являється організатором міжнародного некомерційного інтернаціонального конкурсу краси «Miss Liberty». До речі, сьогодні, під час прес-конференції, Альона розкрила таємницю місця проведення конкурсу 2019 року – він пройде у самому Стамбулі, за підтримки стамбульської влади.

Ельвіра Гаврилова також розповіла, що на червоній килимовій доріжці будуть присутні понад 2000 гостей, які приїдуть на її запрошення з різних куточків світу. Це друзі проекту з Монако, Лондона, Варшави, Лісабону і Мадриду. Тобто багато європейських столиць будуть присутні з нами в цей день. Також ми будемо раді зустріти мера міста Кутаїсі, який прибуде до Одеси з сонячної Грузії, щоб привітати грузинських українців. Авжеж, ми очікуємо представників української влади.

Ведучими урочистої церемонії гала-концерту будуть Дмитро Коляденко і Соломія Вітвіцька. Червону доріжку вестиме розкішна чорна пантера Габріелла Массанга, телеведуча 5 каналу, яка так полюбилася українцям в якості ведучої прогнозу погоди. Вишукана гала-вечеря проходитиме в найрозкішнішому нічному клубі — Ministerium.

Тобто все найкраще, насолодше і найпафосніше обіцяє вам Ельвіра Гаврилова 22 березня.

 

Читайте также:   Наталья и Ольга Жир. История вынужденного переезда с Украины во Францию

Найдовша в Європі стометрова червона доріжка, найрозкішніші ведучі та понад 2 тисячі гостей зі всього світу, серед яких будуть найгарніші, найвпливовіші і найефектніші жінки в розкішних сукнях від кращих українських та світових брендів. Приблизно стільки ж буде і найкращих чоловіків у вишуканих, елегантних, епатажних костюмах, що зривають дах. Дрес-код церемоніїце звичайно ж black tie! Івенти і різноманітні заходи від Ельвіри завжди славились своєю розкішшю, пафосом, гучністю проведення і великим розмахом. А як інакше — адже премія має назву «Гордість та краса України», а тому і проводитиметься вона на вищому рівні!

Користуючись нагодою, я, в якості журналіста проекту, запрошую всіх взяти учать у цій по-справжньому грандіозній події. Я і сама з нетерпінням чекаю 22-го березня. Зустрінемось на місці і побачимо, що буде далі!

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 412

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *