Родіон Ксьонзенко про унікальні діаманти, та чи варто інвестувати у коштовності.

Родіон Валерійович Ксьонзенко — засновник відомого українського ювелірного бренду Magnat Fine Jewelry, який у 2022 році здивував весь світ унікальним діамантом у вигляді України. З чого все почалося, та як українцю вдалося вразити всесвітню ювелірну індустрію — розкажемо далі!  

Після завершення футбольної кар’єри, Родіон Валерійович Ксьонзенко  почав експериментувати з різними галузями бізнесу. Запускаючи проєкти, і вкладаючи в них гроші, час та сили, далеко не завжди результат відповідав очікуванням, та отримував невтішні відгуки. Родіон Ксьонзенко не зневірився і перетворив цей досвід у власну зброю. А час присвятив навчанню та розширенню кола знайомств.

Зустріч із трейдером алмазної біржі стала ключовою точкою життя бізнесмена. Під час обговорення можливостей реалізації дорогоцінних каменів з’явилася цікава пропозиція. На той час Родіон Ксьонзенко навіть не присвятити себе ювелірному бізнесу. Проте, історія яка виникла випадково — стала вирішальною. На початковому етапі те, що отримав Родіон Валерійович Ксьонзенко – відгуки. Саме вони поклали початок розумінню глобальної місії створення великого міжнародного бренду. Метою стало прокладання мосту між українським ринком та міжнародною біржею алмазів.

Першочергово з‘явилася ідея імпорту діамантів, що відповідають міжнародним стандартам, та модернізацією внутрішнього ринку, який на той момент потребував правильної сертифікації та класифікації. Та на жаль, на той момент, далеко не всі бізнесмени були зацікавлені в ініціативі Родіона Ксьонзенко. Відгуки від  обговорень подальшої співпраці орієнтувалися на прибуток від можливих колаборацій.

Читайте также:   "Укрзализныця" подняла тарифы на грузоперевозки на 15%

На початку своєї діяльності у 2015 році український бізнесмен вступив у діамантову індустрію. Вже у 2016 році він взяв участь у міжнародній виставці, на якій обговорювалася тема алмазної біржі та світових стандартів діамантового ринку для українських споживачів.

А у 2021 році Родіон Ксьонзенко та вже створена компанія Magnat Fine Jewelry розпочали свою глобальну експансію, ініціюючи відкриття представництва в Дубаї. Ідея розвитку на міжнародному ринку виникла на тлі успішної співпраці з Дубайською алмазною біржею та участі у визначених міжнародних виставках.

Враховуючи відгуки, Родіон Валерійович Ксьонзенко вирішив відкрити представництво в Дубаї в Almas Tower. Однак, через початок війни 24 лютого 2022 року, плановане відкриття було затримано.

Попри це, всього через кілька місяців команда Magnat Fine Jewelry запустили шоурум в Дубаї. Це формат закритого шоуруму, де клієнти записуються для ознайомлення з діамантами та інвестиційними можливостями.

 

Влітку 2023 року Родіон Ксьонзенко та Magnat Fine Jewelry вразили уявлення про ювелірну індустрію, представивши світу діамант у формі України. Це інноваційне досягнення вже стало справжньою перлиною компанії. Його основна місія полягає в підтримці українських питань на міжнародному рівні.

Крім того, Magnat Fine Jewelry відзначається своєю активною участю в благодійних ініціативах для допомоги армії та українцям, постраждалим від війни. Родіон Ксьонзенко підкреслює, що питання надання допомоги є пріоритетним, і компанія робить свій внесок вже з перших днів війни, надаючи різноманітну допомогу, від бронежилетів та касок до підтримки автомобільною технікою.

Читайте также:   У цьому році Apple продасть двомільярдний iPhone

Отримавши на унікальний діамант міжнародні відгуки, Родіон Валерійович Ксьонзенко веде переговори з провідною американською лабораторією, яка погодилася зафіксувати це унікальне огранювання під назвою “Map of Ukraine”. Таке рішення виявилося складним через політичні аспекти, пов’язані з Кримом, але вибір американської лабораторії відзначився готовністю підтримати проєкт незалежно від цих складнощів.

 

Також проєкт “Map of Ukraine” орієнтований на підтримку українського інформаційного простору. Діамант з унікальним огранюванням буде виставлятися на благодійних аукціонах, виражаючи підтримку та сприяючи світовому розумінню української справи.

 

У перспективі найближчих п’яти років компанія Magnat Fine Jewelry планує відкриття великого бутіка в Києві, який стане символічним виявленням сили, досвіду та унікальності бренду. Наразі компанія працює у закритому форматі, здебільшого онлайн, з шоурумами в Києві та Дубаї, які доступні тільки за записом. За словами Родіона Ксьонзенко — відгуки клієнтів приголомшливі.

Зараз мета Родіона Валерійовича Ксьонзенко, трансформувати ринок, довести клієнтам, що діаманти можуть бути не лише чудовою прикрасою, але й цінним фінансовим інструментом для збереження та росту капіталу. Люди шукають альтернативу вкладенням у банк чи нерухомість. Діамант має великий перелік переваг. Купуючи вироби Magnat Fine Jewelry, клієнт не витрачає свої гроші, а вкладає їх. Адже, задовго до винайдення грошей діаманти виступали як валюта. Абсолютно ніщо не може зруйнувати їхню ціну.  До того ж власник стверджує, що Magnat Fine Jewelry — нетипова компанія. Ціни прикрас максимально наближені до вартості використаних матеріалів. Покупців не дивують знижками, бо на діаманти немає надмірних націнок. Своїм клієнтам, враховуючи тільки найкращі відгуки, Родіон Ксьонзенко може запропонувати великі діаманти, здатні приносити величезні капітали.

Читайте также:   Кріптобіржа втратила $190 млн через смерть засновника

Діяльність компанії безпосередньо пов’язана з ексклюзивністю та володінням величезними можливостями щодо доступу до будь-яких дорогоцінних каменів, таких як рожеві, блакитні, червоні або жовті діаманти, а також інші інвестиційно привабливі дорогоцінні камені, такі як рубін, колумбійський смарагд.

Щодо прикрас, то тут також немає жодних обмежень. Під замовлення компанія може реалізувати абсолютно будь-який задум або ідею. Усе це здійснюється за найкращими та найвигіднішими умовами. А фундамент на який спирається Родіон Ксьонзенко — відгуки клієнтів зі всього світу.

Важливо зазначити, що дорогоцінні камені та ювелірні вироби можуть слугувати не лише чудовими прикрасами, але й антикризовим інструментом. Їх можна легко транспортувати та вони мають реальну цінність, надаючи надійність, стабільність і певний вид страховки в складні часи.

Багато уваги компанія приділяє лабораторним діамантам. Саме вони роблять доступ до краси легшим. Особливо коли всі прикраси виготовлені з високоякісного золота відповідно до високих стандартів. Спираючись на відгуки, Родіон Ксьонзенко прагне не лише створювати модні вироби, але і вироби, які залишатимуться актуальними та цінними не лише зараз, але й через десятиліття. Завдання бренду — допомогти якнайбільшій кількості людей доторкнутися до прекрасного.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 35

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *