Акції Tesla виросли до історичного максимуму – $420

Американський виробник електромобілів Tesla на підйомі, основний автомобільний бізнес разом з енергетичним напрямом демонструють стійке зростання та на даний момент немає ніяких очевидних загроз бізнесу компанії. З огляду на це зростання вартості акцій зовсім не дивує і видається цілком закономірним явищем, особливо помітно цінні папери Tesla підросли в ціні з жовтня після знакового для Tesla кварталу. І ось 23 грудня вартість акцій Tesla на біржі NASDAQ досягла рекордного значення на момент закриття за всю історію торгів – $419,22 за один цінний папір, що на 3,36% більше, ніж на момент попереднього закриття біржі.

При цьому протягом невеликого періоду часу на торгах ціна однієї акції компанії досягала $422,01. Рубіж в $420 має для Tesla особливе значення. Саме цю ціну засновник і глава Tesla вказував в тому самому скандальному твіті про перетворення Tesla з публічної компанії в приватну шляхом викупу всіх акції, що знаходяться у вільному обігу. До оголошення вони торгувалися приблизно по $350, але потім різко підскочили, а біржі довелося зупинити торги. Той твіт, як відомо, буквально обійшовся Маску дуже дорого і став найдорожчим в історії – за нього підприємець заплатив посадою голови ради директорів в Tesla і ще $40 млн штрафу за позовом регулятора.

Читайте также:   Опубліковані живі фото смарт-годин Apple Watch Series 7

Що цікаво, за час з моменту твіту Маска курс акцій Tesla також досяг самого мінімального значення за трирічний термін – в червні 2019 року вартість одного цінного паперу компанії опустилася до $ 177 (так, ті, хто тоді купив акції, не прогадали).

Представлений місяць тому футуристичний пікап Tesla Cybertruck, що є останнім анонсованим авто компанії, до сих пір тримається серед найбільш обговорюваних тем. Раніше Маск підтвердив, що Tesla Cybertruck – це остання новинка в планах виробника. Тобто, свій наступний автомобіль, яким би він не був, компанія представить ще не скоро. Але в наступному році нас чекає чимало анонсів нових технологій, причому більша частина з них будуть «несподіваними». Цілком ймовірно, що в доступному для огляду майбутньому вартість акцій Tesla продовжить рости. З великим нетерпінням чекаємо оголошення фінансових результатів заключного кварталу і всього року (повний звіт опублікують в 20-х числах січня), випуску нової Model 3 з акумулятором на 100 кВт • год, компактного кросовера Model Y, так само як і тягача Tesla Semi і спорткара Tesla Roadster 2, початку будівництва європейської Gigafactory 4, ну і про запуск фірмового сервісу роботаксі Tesla Network теж не забуваємо.

Читайте также:   Tropicalia: Тропический лес на севере Франции

Так, з огляду на те, що до кінця 2019 року залишився тиждень, можна констатувати, що Маск в черговий раз всіх обдурив. Ще на початку року він обіцяв, що до кінця року всі автомобілі Tesla на новій платформі з просунутим автопілотом Full Self-Driving почнуть розпізнавати розмітку і сигнали світлофора, завдяки чому зможуть автоматично переміщатися не тільки швидкісними автомагістралями за містом, але й дорогами в межах міста.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *