Обійшла біткоїн і Dogecoin: названо найпопулярнішу криптовалюту 2021 року

За даними Coinmarketcap, найпопулярнішою криптовалютою серед користувачів у 2021 році виявився мем-токен Shiba Inu. За останні 12 місяців Shiba набрала понад 188 млн переглядів.

Згідно зі статистикою аналітичної платформи Coinmarketcap, до п’ятірки найпопулярніших криптовалют серед користувачів у 2021 році увійшли Shiba Inu, Bitcoin, Dogecoin, Cardano та Ethereum.

Нова мем-криптовалюта Shiba Inu виявилася абсолютним лідером і набрала понад 188 млн. переглядів.

Shiba Inu почала торгуватися на ринку наприкінці 2020-го і за останній рік набрала в ціні кілька тисяч відсотків. Станом на 10.30 понеділка 27 грудня монету торгують по $0,00003824.

Цей цифровий актив також посідає 13 місце у списку всіх криптовалют за показником ринкової капіталізації.

Читайте также:   «ДТЕК» збудували в Україні одну з найбільших СЕС в ЄС

У листопаді повідомлялося, що користувач, який мав $5,7 млрд у криптовалюті Shiba Inu, перевів $3 млрд на інші гаманці, і після цього курс монети впав на 10%.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
1 Комментарий

Напишите комментарий

Your email address will not be published.

  • נערות ליווי בבת ים
    נערות ליווי בבת ים

    למעשה, שימוש באמצעים מלאכותיים לטובת עיכוב השפיכה, לא באמת נותן מענה ממוקד ואמיתי לשורשי הבעיה, אלא מוסיף סיבוכיות מיותרת לחוויה המינית והופך את קיום יחסי המין למסורבל יתר על המידה – כך שמה שהתחיל בתור בעיה של רגישות יתר במיטה עשוי להפוך לבעיה אמיתית של חוסר תחושה, אימפוטנציה ואין אונות אמיתית. דירות דיסקרטיות

    Ответить