NYT: Telegram офіційно випустить власну криптовалюту в найближчі два місяці (або поверне гроші інвесторам)

Компанія Telegram активно працює над створенням власної криптовалюти. Проект отримав назву Gram і буде запущений приблизно через два місяці. Про це повідомили The New York Times з посиланням на трьох різних інвесторів.

У самій компанії про проект поки що не розповідають, проте вже відомо, що нові цифрові гаманці зможуть використовувати приблизно 200-300 мільйонів користувачів по всьому світу.

Всі інвестори розмовляли з журналістами на умовах анонімності, тому що підписали угоду про нерозголошення інформації. У самому Telegram не відповіли на один з численних запитів.

Крім криптовалюти Gram буде запущена ще й блокчейн-платформа Telegram Open Network. Всі роботи над проектом повинні завершитися до 31 жовтня 2019 року. Якщо цього не відбудеться, то компанія поверне інвесторам вкладені кошти.

Читайте также:   Apple отримала рекордну виручку

Тим часом Facebook об’єднався з 27 компаніями для створення криптовалюта Libra (c англ. – ваги). Її запуск запланований на 2020 рік. Про це заявив засновник соціальної мережі Марк Цукерберг. Творці криптовалюти ставлять за мету глобальне спрощення відправлення і отримання грошей. Вони хочуть, щоб ці процедури для людей були такими ж легкими, як миттєва відправка повідомлень і фото в Фейсбуці.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.