Вчені з’ясували, що щастя таки в грошах

При збільшенні доходів люди не перестають отримувати задоволення від грошей

Старший науковий співробітник Уортонської школи бізнесу Метью Кіллінгсвор провів дослідження і з’ясував, що чим більше люди заробляють, тим більше відчувають себе вільними та краще контролюють своє життя. Про це пише Vice.

Знахідка вченого прямо суперечить думці лауреатів Нобелівської премії з економіки Даніела Канемана і Ангуса Дітона, які у 2010 році прийшли до висновку, що при перевищенні доходу в $75 тисяч на рік люди перестають отримувати задоволення від грошей.

У дослідженні взяли участь понад 33 тисяч дорослих американців. Вони по кілька разів на день (в різний час доби) відзначали, наскільки задоволені своїм життям, в спеціальному додатку Track Your Happiness. Всього було отримано близько 1,7 мільйона звітів. Потім Кіллінгсворт розрахував середній рівень добробуту кожного респондента і проаналізував його зв’язок з доходами.

Виявилося, залежність прямо пропорційна. Вчений пояснює це тим, що люди з більш високим доходом здатні краще контролювати своє життя і відчувають себе впевненіше. Наприклад, їм не потрібно братися за невідповідну їм роботу в період пандемії, оскільки у них є фінансова подушка.

Читайте также:   Акції Tesla виросли до історичного максимуму - $420

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.