Найбільший діамант та палац: статки найбагатших президентів у світі

Бути президентом — це не тільки вирішувати щодня суспільно-важливі проблеми. Велика влада приносить з собою і чималі статки. До вашої уваги — найбагатші президенти на нашій планеті.

На першому місці опинився Король Таїланду Пуміпон Адульядет, який має статок у розмірі $ 35 млрд. Він був коронований 63 роки тому, а в його володіння входять 6686 га земель в різних містах країни. Також він є володарем найбільшого діаманта у світі.

Хоча, можна заявити, що активи належать короні, а не особисто йому. Однак корону Таїланду можна вважати сімейним підприємством, в якому всі активи передаються у спадок. Тому єдиний син короля незабаром успадкує все багатство батька. Підраховано, що в середньому тайська корона обходиться державі в $ 500 млн.

Читайте также:   Штрафи за «єврономери»: Кабмін озвучив остаточний вердикт у 2019-му

Наступний в нашому списку султан Брунею Хассанал Болкіах, що володіє $ 20 млрд. Тут все зрозуміло, гроші зароблені шляхом видобутку нафти та газу.

У 2016 році ABC Australia випустила документальний фільм «Султан Плейбой», в якому розповідається, як насолоджуючись життям Болкіах розтратив свій стан в $ 1 млрд. Він не шкодував грошей на казино, покупку розкішних автомобілів (у нього налічується 500 Rolls-Royces), яхт і готелів. А його палац був визнаний “найбільшим житловим палацом у світі” в Книзі рекордів Гіннеса. Тільки уявіть, там 1778 кімнат!

Король Саудівської Аравії Абдалла ібн Абдель Азіз Аль Сауд так само, як і брунейський султан сколотив свій $ 18 мільярдний статок на чорному золоті.

Читайте также:   «3 млрд грн на рік тільки від рекламних послуг». Гетманцев запевняє, що Facebook і Viber згодні платити ПДВ в Україні

Ми не будемо детально розповідати, як жив король і його родина, яка налічує 25 000 осіб, між якими ділиться все багатство країни, і так зрозуміло, що шикарно. Членам королівської сім’ї дозволялося практично все, навіть алкогольні вечірки, попри те, що вони мусульмани. Король, якого вже немає в живих 4 роки, був досить жорстоким правителем. Під час його правління було приведено у виконання 90 смертних вироків.

Завершує наш рейтинг президент ОАЕ, емір Абу-Дабі Халіфа ібн Зайд Аль Нахайян, стан якого досягає $ 15 млрд. А ось дохід його сім’ї налічує цілих $ 150 млрд.

Шейха в рідній країні дуже цінують і шанують, причому буквально: всесвітньо відомий хмарочос Бурдж-Халіфа названий на його честь.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.