В Україні з’явиться технологія, яка дозволить перетворити будь-який смартфон в POS-термінал

Минулого тижня «ПриватБанк» повідомив про закриття сервісу iPay в червні (він дозволяв використовувати смартфон як POS-термінал). Нещодавно стало відомо про намір міжнародної платіжної системи Visa запустити в Україні аналогічний за своєю суттю сервіс softPOS. Про це в рамках нещодавньої прес-конференції оголосила директор Visa в СНД і Південно-Східній Європі Віра Платонова.

Технологія softPOS дозволяє перетворити майже будь-який смартфон на Android з модулем NFC в POS-термінал без необхідності купувати окремо обладнання (міні-термінал). В даному випадку потрібно лише встановити відповідне ПО і після цього можна приймати платежі. У Visa орієнтують сервіс на малий і середній бізнес.

В ході прес-конференції компанія поділилася деякою цікавою статистикою. За даними Visa, в 2018 році Україна увійшла в топ-3 країн за кількістю безконтактних операцій в регіоні CEMEA (Центральна та Східна Європа, Близький Схід і Африка). Якщо говорити окремо про безготівкові розрахунки, то 13% від усіх безготівкових операцій в Україні відбувалися онлайн, що відповідає зростанню на 65% в порівнянні з попереднім періодом. Найчастіше українці розраховувалися безготівково в таких країнах: Великобританія, Ірландія, Росія, Польща, Нідерланди, США, Люксембург, Німеччина, Італія, Іспанія. При цьому найвищі темпи зростання за безготівковими розрахунками показали Грузія, Кіпр, Латвія і Білорусь.

Читайте также:   Ілон Маск не сприймає серйозно загрозу коронавіруса COVID-19, а паніку на його тлі вважає дурістю

Залишається додати, що аналогічний сервіс для перетворення смартфона з NFC в POS-термінал без необхідності покупки додаткового устаткування в Україні збирається запустити і Mastercard (Tap on Phone).

Поки що конкретні дати запуску softPOS і Tap on Phone поки невідомі.

Читайте також: ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ СМАРТФОНУ HUAWEI ЗАКІНЧИВ СИМФОНІЮ ШУБЕРТА

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *