Canaccord Genuity: Bitcoin досяг дна, але повернеться до позначки в $20 000 в 2021 р.

Аналітики великої канадської фінансової компанії впевнені, що вартість першої криптовалюти досягне історичного максимуму в 2021 році.

Bitcoin досяг дна, його ціна почне зростати через рік, впевнені аналітики Скотт Сухий і Майкл Грахем з канадської компанії Canaccord Genuity Capital Markets. На їхню думку, вартість першої криптовалюти підніметься до позначки в $20 000 в 2021 р.

«Якщо Bitcoin продовжить слідувати тій же тенденції, що і в 2011-2017 роках, це означає, що криптовалюта досягла дна і незабаром її ціна почне підніматися до історичного максимуму в $20 000. Теоретично, вона досягне цього рівня в березні 2021 року», – повідомили фахівці в листі для клієнтів.

Читайте также:   Курс акцій Tesla вперше в історії перевищив $500

Вони назвали два каталізатора майбутнього зростання вартості цифрових грошей: запуск кріптовалютного сховища від Fidelity і прихід інвесторів інституційного рівня. Також за словами експертів, рішення проблеми масштабованості Bitcoin і зростання ринку в країнах з економікою, що розвивається вплинуть на більш широке прийняття нового виду активів.

Читайте також: НАЙДОРОЖЧА В СВІТІ КУПЮРА ОТРИМАЛА НОВИЙ ДИЗАЙН

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.