Українець став доларовим мільярдером у США, – Forbes

Уродженець Одеси Влад Шмуніс, який володіє часткою американської компанії RingCentral, став доларовим мільярдером у Сполучених Штатах.

Завдяки угоді з компанією Avaya, яка спеціалізується на розробці та адмініструванні корпоративних мереж зв’язку, стан Шмуніса досяг $ 1,3 млрд.

Сім’я Шмуніса переїхала до Сполучених Штатів Америки в 1970-х роках. У Каліфорнії він працював в компаніях HP і Ampex, а в 1993 році вирішив зробити бізнес на передачі телефонного сигналу через Інтернет. Його стартап Ring Zero Systems пропонував виробникам комп’ютерів додаток, який приймав і доставляв дзвінки та голосову пошту.

В 1999 році Шмуніс створив компанію RingCentral, яка займалася IP-телефонією. У жовтні поточного року RingCentral оголосила, що стане партнером Avaya на новій хмарній платформі. В рамках угоди стартап Шмуніса виплатить Avaya $ 500 млн.

Читайте также:   Глава НБУ звинуватив польський офіс PayPal в навмисному затягуванні запуску платіжної системи в Україні

Угода дасть RingCentral доступ до 100 мільйонів користувачів Avaya, а остання зможе погасити свої борги. Після того, як стало відомо про угоду, ціна акцій Avaya і RingCentral виросла на 30,7% і 28% відповідно.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.