Богдан Троцько, голова групи форекс-компаній: Костянтин Скопцов і його графіка як перспективні інвестиції

Богдан Троцько — досвідчений інвестор вивчає арт-ринок

Купівля творів мистецтва — це завжди інвестиції, де в якості дивідендів може виступати ваш соціальний статус, унікальний стиль інтер’єру вашого будинку, і, нарешті, просто ваше естетичне задоволення. Але і про фінансову вигоду забувати не варто, адже придбання роботи відомого художника — це ще і капіталовкладення. Глава групи компаній  Богдан Троцько в першу чергу саме з цієї точки зору зацікавився роботами відомого українського художника Костянтина Скопцова.

Вкладення в мистецтво — тренд на всі часи

Віднедавна інтер’єр кабінету керівника Центру Біржових Технологій прикрашає картина «Владика часу». Це одна з двох робіт Костянтина Скопцова, які успішний фінансист придбав на виставці художника «Шлях символу», що відкрилася наприкінці минулого року. За власним визнанням Богдана Сергійовича, він не зараховує себе до знавців мистецтва. Але, побувавши на виставці, був вражений оригінальним авторським стилем і філософською концепцією робіт майстра. Інтуїція ж досвідченого інвестора відразу підказала, що картини Костянтина Скопцова цікаві не тільки з художньої точки зору. «Я високо ціную талант художника, але для мене ці роботи, перш за все — вигідне капіталовкладення. І вже сьогодні у мене є можливість продати їх за ціною в рази більшою», — прокоментував вдалу угоду Богдан Троцько.

 Глава групи компаній ЦБТ Богдан Троцько інвестує кошти в картини Костянтина Скопцова

Безумовно, ця покупка не була спонтанною. Їй передував глибокий аналіз українського та світового арт-ринку. Вивчивши попит на роботи відомого художника і динаміку зростання цін на них Богдан Троцько прийшов до висновку, що з часом графіка Костянтина Скопцова істотно зросте в ціні. Прогнози відомого фінансового експерта завжди відрізняються високою точністю. І на цей раз вони мають під собою цілком конкретні підстави. Протягом десятків років Костянтин Скопцов неодноразово виставлявся в галереях Європи та США, часто роботи майстра викуповувалися відразу після закінчення виставки цілими колекціями. Графіка Скопцова прикрашає апартаменти відомих особистостей в різних куточках світу.  

За прикладом Ротшильдів — досвідчений інвестор Богдан Троцько освоює арт-ринок

Часто предмети мистецтва дорожчають набагато швидше нафти, золота і акцій великих компаній. Інвестиційна привабливість живопису зараз досить висока — картина, на думку критиків, відроджується як жанр. Донедавна її витісняли інсталяції, відеоарт та інші види мистецтва, але близько 10-15 років тому ситуація докорінно змінилася.

Всі ці факти наштовхнули Богдана Сергійовича на думку, що досі він випускав з уваги перспективне джерело доходу. Сьогодні, зробивши перший крок в якості арт-інвестора, керівник не збирається зупинятися на досягнутому. Його мета — освоїти новий для себе напрямок і витягти з нього максимум. Зокрема, в перспективі Богдан Троцько має намір викупити всю частину експозиції Костянтина Скопцова, в розрахунку на значний прибуток.

графіка Костянтина Скопцова зростає в ціні, — зазначає глава ЦК ЦБТ Богдан Троцько

Формула успішного інвестування, що приписують клану Ротшильдів, говорить: третину капіталу розміщуйте в цінних паперах, другу частину — в нерухомості, а третю вкладайте у твори мистецтва. Так ви зведете ризик до мінімуму. Цей принцип актуальний в усі часи, що підтверджує своїм особистим прикладом Керівник Богдан Троцько. Записатися на консультацію і більше дізнатися про вигідне інвестування від одного з кращих фінансових експертів країни ви можете на його особистому сайті. Відкривайте для себе нові можливості фінансового зростання, в тому числі, вкладаючи в мистецтво.

Читайте также:   НБУ: в Україні вдвічі збільшився обсяг електронних грошей

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.