Ваган Симонян (Одеса) — прогресивний кандидат на пост голови вірменської громади зазнав нападу в інтернеті

Ваган Симонян — Одеса чула про його добрі справи

Складно знайти бізнесмена, якому хоча б раз в житті не доводилося відбиватися від наклепників і спростовувати неправдиві звинувачення. Особливо, серед тих, хто багатий і успішний. Конкуренти і заздрісники іноді входять в раж і висувають сміховинні звинувачення. Але навіть такі випади можуть нашкодити, і з ними треба боротися. Нещодавно в подібну ситуацію потрапив відомий одеський бізнесмен Ваган Симонян. Передноворічним «сюрпризом» для успішного підприємця і активного громадського діяча стали негативні статті про нього на сайтах-фейках відомих ЗМІ. Недоброзичливці звинувачували бізнесмена в бажанні знести церкву вірменської громади і побудувати на цій ділянці котеджі. Звучить дико, навіть для людини непосвяченого — часи руйнувань храмів давно пройшли, і сьогодні це неможливо як з точки зору законодавства, так і з точки зору здорового глузду. Однак, судячи з відсутності навіть формальних доказів і величезній кількості лайок в тексті, автори статей апелювали зовсім не до розуму своїх читачів. Їх завданням було викликати страх і агресію натовпу, зокрема прихожан тієї самої Вірменської церкви на Гагарінському плато. Однак вони прорахувалися, вирішивши, що на роль жертви підійде Ваган Симонян. Одеса, а зокрема одеські вірмени знають його настільки добре, що наклеп викликав прямо протилежну реакцію.

Вірменська громада стіною встала на захист свого активіста і мецената

Щоб захистити добре ім’я свого духовного брата і товариша, вірмени Одеси записали публічні звернення, де в пух і прах розносять будь-які натяки на те, що Ваган Симонян може діяти на шкоду своїм співвітчизникам. Зруйнувати церкву? Це не тільки неможливо, але нелогічно і безглуздо. Адже кожна людина, а особливо бізнесмен, цінує свої ресурси і ніколи не стала б руйнувати те, на що витратила величезну кількість власних сил, часу і грошей. Пан Симонян є одним з тих людей, завдяки яким храм Вірменської апостольської церкви в принципі з’явився в Одесі 26 років тому. Досі він щедро жертвує на потреби храму. Зокрема, завдяки йому в будівлі з’явилося опалення.

Читайте также:   EBU прокоментував рішення України щодо відмови від участі в “Євробаченні 2019"

Церковна благодійність не єдина в списку добрих справ Вагана Симоняна; він не покладаючи рук працює в усіх напрямках суспільної діяльності громади. Допомагає талановитим дітям, спортсменам, малозабезпеченим і хворим через фонд ім. Святого Григорія Просвітника, членом правління якого є. Також в році, що минає, він очолював Вірменський бізнес-клуб, основна мета якого — підтримка і сприяння співвітчизникам в їх великих, середніх і малих підприємствах. Безліч людей знають Вагана Владиковича як того, хто ніколи не відмовить у допомозі і раді з висоти свого велетенського підприємницького досвіду. Тож недивно, що всі члени бізнес-клубу, співробітники фонду і прості парафіяни, які бачать його в перших рядах щонеділі, висунули цю людину кандидатом на пост голови громади.

Щоденні благі справи, допомога людям — кращий захист від злостивців.

Наклеп не страшний тому, кому нема чого приховувати — Ваган Симонян (Одеса)

Крім псевдожурналістських матеріалів, в різних місцях мережі раптово з’явилася серія анонімних коментарів такої ж «емоційно-викривальної» властивості. Все це схоже на сплановану кібератаку, впевнені захисники Вагана Симоняна. У чому ж звинувачують одеського бізнесмена коментатори? Докорів два: наявність iноземного громадянства і співпраця з брокером «Телетрейд», який нібито обманює людей. Давайте розберемося, наскільки обгрунтовані ці твердження і чи дійсно можна поставити їх у провину.

Симонян Ваган Владикович ніколи не приховував того факту, що дійсно є громадянином iноземного громадянства, хоча вже багато років вважає себе одеситом і платить податки Україні. Як бізнесмен з безліччю міжнародних партнерів, він змушений регулярно їздити в Європу, іноді залишаючись там на тривалий термін. І бажаючи змінити громадянство, він стикався з непереборною бюрократичною перешкодою — вимогою жити в Україні безвиїзно не менше п’яти років. Тільки в 2014 році він, ціною великих незручностей і фінансових втрат, відмовився від зарубіжних відряджень заради українського паспорта. Але тільки зараз отримав право на нього претендувати.

Читайте также:   Очевидці вибуху в Бейруті: Думали, що на місто скинули атомну бомбу

Бізнес, який побудував Ваган Симонян Телетрейд не в змозі скомпрометувати.

Не менш відкрито Ваган Симонян каже про свою співпрацю з міжнародною компанією «Телетрейд». Партнером цього брокера до недавнього часу була його фінанс-консалтингова компанія «Центр Біржових Технологій», яка може похвалитися бездоганною репутацією і відмінними відгуками про свою роботу. Скандали ж, час від часу спалахують навколо Teletrade, стосувалися окремих регіональних представництв і ніколи не характеризували компанію в цілому. У ЦБТ людей навчали торгівлі на фінансових ринках і домоглися унікального показника успіху для цієї сфери — 43,7% відсотка (в порівнянні з 31% безпосередньо у брокера). Крім того, активна освітня діяльність, що проводиться в ЦБТ, підвищила рівень фінансової грамотності в Україні, а також престиж інвестування і трейдингу. Восени 2019 року компанія ЦБТ змінила власника. Причини цього не приховує Ваган Симонян: «Телетрейд» остаточно втратив його довіру у зв’язку з кардинальною зміною керівництва.

Ваган Симонян довів, що може бути лідером вірмен Одеси

Ваган Симонян — Телетрейд більше не має до нього відношення.

Чим би не займався Ваган Симонян: фінансовим бізнесом, готельним, будівельним, сільськогосподарським, він завжди встигав допомагати людям. Вище ми вже говорили про освітні проекти ЦБТ — там безкоштовно навчали студентів і проводили відкриті семінари для всіх, хто цікавиться темою заробітку на фінансових ринках. Також тут діяв благодійний фонд «Помоги», який надавав адресну допомогу людям по всій Україні. Будь-яка людина, перебуваючи в складній життєвій ситуації, мала можливість звернутися в ЦБТ, і їй допомагали в найактуальнішому — продуктами, ліками, дитячими товарами. Левова частка коштів, якими розпоряджався цей фонд, надходила особисто від пана Симоняна.

Читайте также:   Колишній студент “вбив” десятки комп’ютерів у кампусі своєї alma mater

Крім бізнесу та благодійної діяльності, велике місце в його житті займає сім’я. Для одеських вірмен він є прикладом дбайливого і відповідального сина, чоловіка і батька. Батьки для нього — найвищий авторитет після Бога, джерело мудрості і любові. Він не втомлюється повторювати, що саме завдяки їх вихованню зумів домогтися настільки багато. І саме вони надихають його в справі побудови власної малої церкви — міцної і люблячої сім’ї, в якій підростають дві дочки.

Як людина, що поєднує в собі найважливіші для кожного вірменина і християнина якості: чесність, відповідальність, повага до батьків, любов до дружини і дітей, послух Богу, а також неубутнє прагнення допомагати ближнім, Ваган Симонян користується величезною повагою в громаді. Незважаючи на це, він ніколи не планував брати участь у виборах. Люди самі умовили його, тому що бачать в ньому свого лідера, глибоко зацікавленого в процвітанні спільної справи. Ваган Владикович не зміг відмовитися, адже серед ініціаторів його висунення чимало людей поважних, чию думку він глибоко поважає. Однак його умовою стала неодмінна командна робота і під час кампанії і після неї. Тепер вже точно відомо: Ваган Симонян йде на вибори голови Одеської вірменської громади, і жалюгідні потуги анонімних злостивців не в змозі йому перешкодити.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *