Співробітниця британського університету відсудила компенсацію за звільнення через «гучний голос»

У Великій Британії старша наукова співробітниця Університету Ексетера Аннет Плаут відсудила компенсацію у 100 тисяч фунтів стерлінгів за звільнення через «надто гучний голос». Про це розповідає The Guardian. За словами Плаут, вона 29 років пропрацювала на кафедрі фізики, а перед звільненням її двічі усували від роботи та забороняли спілкуватися з колегами — через це у неї почалися проблеми із психічним здоров’ям.

“У мене гучний голос від природи. У Нью-Йорку чи Німеччині, де я роками жила та працювала, ніхто не скаржився на мій голос. Тільки в Ексетері на мене чинили тиск, щоб я змінила свою невід’ємну характеристику. Я вважаю, що деякі старші співробітники університету та відділу кадрів завзято засуджують гучних дівчат, оскільки їхнє існування суперечить стереотипним уявленням про те, як має поводитися жінка», — заявила Плаут.

Читайте также:   Габріелла Массанга та 5 канал запрошують на фестиваль Сімейні зустрічі

У свою чергу в університеті заявили, що звільнили Плаут через аб’юзивну манеру спілкування. Так чи інакше, суд рекомендував постраждалій не намагатися відновитися на кафедрі, щоб уникнути можливих конфліктів.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 1051

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *