В Австрії через лікарську помилку пацієнту ампутували не ту ногу

У лікарні австрійського міста Фрайштадт стався інцидент, який вартував пацієнту здорової ноги. У травні 82-річному чоловікові мали ампутувати ліву ногу, але через лікарську помилку операцію провели на правій.

Помилка була виявлена ​​лише через два дні вже в процесі перев’язки. Медсестри повідомили чоловіка, що йому ампутували здорову ногу і тепер потрібна ще одна операція. Керівництво лікарні тоді заявило, що інцидент стався “за несприятливими обставинами”, а головлікар публічно вибачився.

Представники клініки повідомили, що ретельно вивчили обставини медпомилки, обговорили схеми дії лікарів в операційній та провели відповідне навчання для медперсоналу. Проте лікаря, яка проводила операцію, не звільнили, а перевели до іншої лікарні.

Пацієнт звернувся до суду, в ході якого хірург назвала причиною помилки вади в схемі дій в операційній. Вона не змогла відповісти на запитання, чому вирішила відібрати пацієнту не ту ногу, відповівши “Не знаю”. В результаті суд виніс рішення щодо цього інциденту та оштрафував хірурга, який проводив операцію, на 2700 євро.

Читайте также:   На Одесском пляже из-под воды достали автомобиль с телом водителя

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 6085

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *