Стало відомо, як королівська родина відреагувала на секс-скандал принца Ендрю

Королівські інсайдери розповіли, як пройшов 90-хвилинний саміт, на якому принца Ендрю позбавили всіх титулів через звинувачення у зґвалтуванні. За словами наближених до Єлизавети II, рідні герцога Йоркського були розлютовані і шоковані.

Син королеви Великобританії постане перед цивільним судом через звинувачення у сексуальному насильстві над неповнолітньою.

Джерела повідомляють, що онук Її Величності принц Вільям був “страшно розлюченим” на дядька за те, що він зганьбив королівську сім’ю. Такої ж думки дотримується і рідний брат Ендрю – принц Чарльз, який є головним претендентом на трон.

Рішення про те, щоб позбавити принца Ендрю всіх королівських почестей та титулів, було прийнято Єлизаветою II та її онуком. За словами інформатора, вони кілька годин обговорювали вирішення ситуації, перш ніж королева покликала сина на особисту розмову.

Читайте также:   79 этажей "Дубайского факела" горят

Її Величність оголосила, що принц Ендрю більше не має права офіційно використовувати королівські титули і що Британія більше не забезпечуватиме його фінансово. Проте, як мати, вона погодилася з особистого рахунку покрити всі юридичні витрати герцога.

За даними джерела, ця сума становить близько 300 тисяч фунтів стерлінгів.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
1 Комментарий

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *