Скандали і розслідування на Олімпійських іграх в Токіо

Скандали і розслідування на Олімпійських іграх в Токіо

Скандали, інтриги, розслідування. Все це відбувається на Олімпійських іграх в Токіо. Спортсменів ловлять за розпиванням алкоголю, вони показують заборонені жести і роблять гучні заяви.

Алкогольна вечірка, і не де-небудь, а в Олімпійському селищі. Ну, подумаєш, спортсмени теж люди! Але так не вважають в Оргкомітеті Олімпійських ігор. Там провели розслідування по слідах веселощів. Інцидент стався 31 липня. В Оргкомітеті повідомили, що знають учасників хмільного паті.

Маса Такайя, офіційний представник оргкомітету Олімпійських ігор в Токіо 2020:

– Ми розслідуємо ситуацію і на підставі отриманих результатів повинні вжити відповідних заходів.

Ні про кількість, ні до якої збірної належать спортсмени, організатори не повідомили. До слова, алкоголь в олімпійському селі вживати можна. Правда, тільки на самоті. Порушникам загрожують видалення з села і навіть позбавлення акредитацій.

Читайте также:   У США розгорається скандал з поставками засобів індивідуального захисту з Таїланду

Поки одні відзначали своє виступу на Олімпіаді, інші задумалися про завершення кар’єри.

Перша трансгендерна спортсменка завершує кар’єру

Спортсменка з Нової Зеландії Лорел Хаббард не змогла виконати жодної успішної спроби в змаганнях з важкої атлетики серед жінок. Тим не менш, вона увійшла в історію як перша відкрита транс-жінка, яка брала участь в головному турнірі в світі спорту. 43-річна новозеландка вдвічі старше інших учасниць у своїй ваговій категорії. І зараз настав час подумати про пенсії, заявила спортсменка.

Лорел Хаббард, важкоатлетка-трансгендер:

– Я не думаю, що роблю щось історичне. Я вважаю, що в міру того, як ми переходимо в новий світ, люди починають усвідомлювати, що такі, як я, це просто люди.

Читайте также:   Китаєць продав нирку за iPhone і став інвалідом

Вона народилася чоловіком і з дитинства займалася важкою атлетикою. Пол ж змінила 8 років тому. Їй було дозволено брати участь в змаганнях серед жінок за висновком Міжнародного олімпійського комітету в 2015 році. Правда, це рішення викликало палкі дебати, чи не буде у спортсмена, який народився чоловіком, перевага перед суперницями, які народилися жінками.

Олімпіада – маленька копія світу. Тут скандали не тільки побутові, а й політичні.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 198

Напишите комментарий

Your email address will not be published.