Скандал у шахах не вщухає: спортсмени хочуть виступати за Україну, але не будуть

Гравці вимагають зміни головного тренера збірної

У збірної з шахів серйозно посилився конфлікт між Федерацією та провідними гравцями. Шахісти хотіли, щоб в збірній поміняли тренера, але ФШУ відмовилася це робити. Тепер лідери збірної планують більше не виступати за головну команду країни.

Зараз на вихід зі збірної серйозно налаштовані три гравці – Павло Ельянов, Руслан Пономарьов та Олександр Арещенко. Ще частина шахістів чекають подальшого розвитку подій для прийняття рішення. Деяким перешкодити піти можуть штрафи та юридичні складності уходу/переходу.

10 січня між ФШУ і гравцями збірної відбулася конференція по скайпу. Підсумком стала остаточна позиція федерації: тренерський склад збірної у 2020-му ФШУ міняти не планує. Реакція гравців не забарилася.

Читайте также:   Екоактивісти «напали» на фігуру Карла III у музеї Мадам Тюссо

– Зараз я й деякі хлопці зайняті пошуком варіантів для виходу з федерації. Особисто мені хотілося б грати під прапором України, але при цьому не мати ніякого відношення до ФШУ. Зараз уточнюю всі нюанси і буду шукати федерацію, – розповів Олександр Арещенко.

 Керівництво ФШУ хоче ще на рік залишити Олександра Сулипу в якості тренера. Для того, щоб не посилювати конфлікт між тренером і групою гравців, в ФШУ пропонують проводити тренувальні збори без участі головного тренера. Тільки який від зборів без тренера толк?

Руслан Пономарьов зазначає, що зараз гравці, які не згодні з рішенням ФШУ, вивчають варіанти для подальшого продовження спортивної кар’єри. При цьому для гросмейстера залишається незрозумілим, чому федерація не бажає прибирати тренера, адже через це найбільше постраждає збірна та її результати.

Читайте также:   Украинская фехтовальщица добыла золото на юношеских Олимпийских играх

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *