Сім’я Рікі Мартіна спростовує звинувачення у насильстві над його племінником

16 липня співака Рікі Мартіна звинуватили у сексуальному насильстві над його племінником. Йому може загрожувати близько 50 років ув’язнення. Адвокат артиста спростував ці заяви. «На жаль, людина, яка зробила цю заяву, бореться з глибокими проблемами психічного здоров’я. Рікі Мартін, звичайно, ніколи не був і ніколи не буде залучений до будь-яких сексуальних або романтичних відносин зі своїм племінником. Ідея не лише не відповідає дійсності, а й огидна», — йдеться у заяві.

Сам Рікі Мартін поки що ніяк не коментував такі серйозні звинувачення на свою адресу. Але напередодні це зробив його рідний брат Ерік. Він повністю спростовує, що у Ріки та їхнього племінника могли б бути хоч якісь зв’язки, окрім дружніх родинних стосунків.

Читайте также:   У Південній Кореї палає житловий хмарочос: 88 осіб отруїлися димом

Нагадаємо, нещодавно Мартіна звинуватили в домашньому насильстві. Чоловік, який побажав не розкривати свого імені, звернувся до суду, заявивши про те, що артист почав його переслідувати. «Звинувачення проти Ріки Мартіна, які призвели до охоронного ордера, є цілком хибними та сфабрикованими. Ми впевнені, що коли справжні факти про цю справу стануть відомими, нашого клієнта Рікі Мартіна буде повністю виправдано», — заявили представники артиста.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 273

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *