Мінохоронздоров’я України має намір заборонити тестування косметики на тваринах

Мінохоронздоров’я України має намір заборонити тестування косметики на тваринах

Міністерство охорони здоров’я України може запобігти тестуванню косметики на тваринах і убрати з неї усі небезпечні інгредієнти. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Так українці зможуть скористатися якісною косметикою, вітчизняних виробників – продавати її в Євросоюз без домішок. Такі пропозиції до влади подало Міністерство охорони здоров’я.

На сьогоднішній день в країні немає офіційних методів альтернативного тестування косметики на безпеку. Тому був запропонований такий документ, який перевіряє інші шляхи тестування, щоб не випробовувати їх на тваринах.

Більше того, проект постановлення передбачає використання в косметиці тільки дозволені консерванти. Пропонується також збільшити кількість дозволених нешкідливих речовин: зараз у цьому списку 400 найменувань, а пропонується – 1328.

Читайте также:   Вплив пандемії на атмосферу Землі: якість повітря в світі покращилася

“Очікується підвищення якості косметичної продукції, гармонізація технічного регулювання косметичної продукції в Україні з європейським законодавством, урегулювання юридичних, адміністративних і технічних завдань у торгівлі з країнами Європейського освоєння”, – уточнили в Міністестві охорони здоров’я .

Читайте також: ЯК ПОДОЛАТИ СТРЕС: 6 ПЕРЕВІРЕНИХ МЕТОДІВ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *