Як подолати стрес: 6 перевірених методів

Як подолати стрес: 6 перевірених методів

Стресові ситуації підстерігають нас на кожному кроці – на роботі, вдома, на вулиці. Але люди, які ведуть активне професійне життя, не мають часу на те, аби як слід «перетравити» стреси. Вони постійно накопичуються, а ми наражаємо себе на нервові зриви. Саме тому потрібно навчитися швидко та вправно позбавлятися від стресу. Це не складно, є кілька перевірених способів повернути собі спокій.

Дихальні вправи

10 разів на день по одній хвилині роби глибокі вдихи та видихи. Краще робити це на свіжому повітрі – в парку чи на балконі. Такі перерви будуть особливо корисними на роботі, адже допоможуть звільнитися від негативу, зайвих думок та продовжувати працювати попри все.

Читайте также:   Наймодніші спідниці зими-2019

Відволікайтесь

Помрійте про те, що приносить задоволення. Подумайте про подорож, яку давно хотіли здійснити, оберіть собі книгу, журнал, чи кілька цікавих статей, які прочитаєте перед сном. Якщо перед вами стоїть надскладне завдання, то помрійте, якими щасливими будете, коли його виконаєте.

Займіться спортом

Фізичні навантаження чудово долають нервове напруження. Під час фізичної активності виділяються ендорфіни, тобто «гормони щастя». Вони позитивно впливають на пам’ять, сон, а ще це хороший спосіб, аби відпочити після напруженої розумової діяльності.

Запишіть

Коли якась проблема чи ситуація не дає вам спокою – дайте вихід цим думкам через слово. Візьміть ручку, папір та опишіть свої відчуття, переживання, пов’язані з нею. Писання допоможе не лише заспокоїтись, а й знайти рішення.

Читайте также:   Лофферы: с чем носить практичную и трендовую обувь? - fashion-блог Эльвиры Гавриловой

Почитайте

У кожного є книжка, читання якої завжди відкладається. Якщо турботи не дають вам зосередитися на поточних справах, то її час настав. Знайдіть затишну місцину та беріться до читання. За годину вдумливого читання вам вдасться повністю відмежуватись від зовнішнього світу та віднайти спокій і внутрішні сили. Повернетеся до реальності ви уже новою людиною – зосередженою, урівноваженою.

Влаштуйте корисний перекус

Ви, мабуть, здогадувались, що їжа допомагає подолати стрес? Багато з нас його заїдають. Але не всі продукти здатні подолати нервове напруження, а тільки «правильні». До них належать банани, зелений чай та кефір. А від алкоголю та кави краще відмовтеся, бо вони зіпсують увесь ефект.

Читайте также:   Новорічне привітання від Ельвіри Гаврилової (відео)

Читайте також: ГАРДЕРОБ ДІЛОВОЇ ЖІНКИ: ЯК ОДЯГАТИСЯ СУЧАСНІЙ НАЧАЛЬНИЦІ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 1209

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *