Кіберполіція України викрила майнера криптовалюти з Буковини

Кіберполіція України викрила зловмисника, який встановив скрипт для майнингу криптовалюти в HTML-код ряду інтернет-ресурсів, адміністратором яких він був. Більшість ресурсів, які приносили 32-річному жителю Буковини чималі гроші, були популярними сайтами з безкоштовною літературою та науковими роботами з щомісячним відвідуванням понад 1,5 мільйона користувачів. Винахідливого українця звинуватили у “поширенні шкідливого програмного забезпечення”.

Використовуючи обчислювальні можливості процесорів і графічних адаптерів віддалених ПК, зловмисник втручався в роботу електронно-обчислювальної техніки відвідувачів вищевказаних інтернет-ресурсів. Це призводило до порушення встановленого порядку маршрутизації інформації і подальшого погіршення роботи комп’ютерів відвідувачів.

Під час проведення обшуків в квартирі зловмисника, правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку, банківські картки, додаткові носії інформації і чорнові записи. Все вилучене направлено на експертизу. Кримінальне провадження розпочато за ч. 2 ст. 361 ( «Несанкційоване втручання в роботу комп’ютерів, автоматизованих систем, комп’ютерних мереж або мереж електрозв’язку») КК України. Зловмиснику загрожує до шести років ув’язнення.

Читайте также:   Поліція склала 270 протоколів на людей, які порушили правила карантину

Читайте також: SIKORSKY ГОТУЄТЬСЯ ЗРОБИТИ СВОЇ ВЕРТОЛЬОТИ БЕЗПІЛОТНИМИ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *