Кевіну Спейсі висунули нові звинувачення у справі про домагання

Буквально місяць тому Кевіна Спейсі виправдали у справі про домагання щодо його колеги Ентоні Реппа. Як сьогодні актору висунули нові звинувачення у справі про насильство.

Кевін Спейсі звинувачується у семи нових випадках сексуального насильства щодо чоловіка. Про це йдеться в опублікованій у середу заяві відомства. «Королівська прокурорська служба схвалила висування додаткових звинувачень проти Кевіна Спейсі, вік 63 роки, у ряді випадків сексуального насильства щодо одного чоловіка, які мали місце з 2001 по 2004 рік», — йдеться у заяві.

“Прокуратура також висунула одне звинувачення в примусі людини до сексу”, – заявила голова спеціального відділу прокуратури з розслідування злочинів Розмарі Ейнслі.

Нагадаємо, що у 2017 році Кевіна Спейсі усунули від зйомок «Карткового будиночка» через звинувачення в харассменті. Понад 30 чоловіків зізналися, що актор домагався їх, першим про це заявив Ентоні Репп. За словами кіностудії MRC, через секс-скандал команді проекту довелося спочатку тимчасово призупинити зйомки шостого сезону, потім переписати сценарій та скоротити кількість серій з 13 до 8.

Читайте также:   17th Odessa Fashion Day

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 30

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *