Слуга британської королеви вкрав у неї 77 речей

Предмети 37-річний Адамо Канто виставляв на продаж на eBay

Помічник з кейтерингу в Букінгемському палаці зізнався в крадіжці речей. 37-річний Адамо Канто визнав себе винним у Вестмінстерському світовому суді по трьох пунктах звинувачень. У період з 11 листопада 2019 року по 7 серпня 2020 року він поцупив з резиденції королеви 77 предметів, передає ВВС.

Під час пандемії коронавірусу Канто повинен був додатково прибирати. Так він отримав доступ в офіси та інші приміщення. За словами прокурора Саймона Моена, деякі з вкрадених товарів на суму від 10 тисяч до 100 тисяч фунтів стерлінгів були виставлені на продаж на інтернет-аукціоні eBay.

За словами Моена, в цілому 37 предметів були виставлені на продаж за нижчою від їх справжньої вартості ціною, а Канто заробив 7 тисяч 741 фунт стерлінгів. Одним з предметів був фотоальбом королівського державного банкету про візит президента США Дональда Трампа до Великобританії вартістю 1500 фунтів стерлінгів. Канто також поцупив офіційні підписані фотографії герцога Сасакського і герцога і герцогині Кембридзьких.

Читайте также:   Мисс Одесса-Всемирная 2018

Всього близько 77 предметів були вкрадені з палацового магазину, шафок для персоналу, Королівської галереї та комори герцога Йоркського. Канто зізнався, що вкрав медаль кавалера Ордена Лазні у палацового економа і продав її за 350 фунтів стерлінгів. Канто також вкрав медаль Командувача Королівського Вікторіанського Ордена з шафки колишнього офіцера британської армії генерал-майора Річарда Сайкса, подарованого йому королевою у 2010 році.

Суддя звільнив Канто під умовну заставу і попередив, що йому загрожує тюремне ув’язнення.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *