Ембер Херд загрожує 14 років: актриса перебуває під слідством за звинуваченням у лжесвідченні

Австралійський політик Барнабі Джойс закликав посадити Ембер Херд у в’язницю, якщо буде доведено, що вона здійснила лжесвідчення про незаконне ввезення її собак до Австралії у 2015 році.

Нагадаємо, що тоді актрису було звинувачено за двома пунктами, проте справа була закрита, коли вона визнала себе винною у фальсифікації проїзних документів у суді Голд-Коста у квітні 2016 року.

Але ситуація з перевезенням собак продовжилася у жовтні 2021 року, коли Daily Mail ексклюзивно з’ясував, що австралійські чиновники розслідують справу голлівудської зірки. Вони думають, що актриса могла збрехати владі про обставини, за яких її собаки доставили до країни.

Напередодні міністерство сільського господарства, водних ресурсів та навколишнього середовища Австралії підтвердило, що справа «проходить», повідомивши Daily Mail Australia, що все ще «розслідує твердження про лжесвідчення пані Херд під час судового розгляду про незаконне ввезення двох собак до Австралії у 2015 році. ».

Читайте также:   Кліматичний бум: Європу накриває справжній катаклізм

Максимальний термін за лжесвідчення становить 14 років, а за підбурювання до надання неправдивих показань — 7 років, відповідно до Кримінального кодексу Квінсленду, повідомляє Daily Mail.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 2

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *