A$AP Rocky звинуватили у нападі зі стріляниною: реперу загрожує до 9 років позбавлення волі

Видання TMZ повідомляє, що в понеділок A$AP Rocky офіційно звинуватили в нападі на його колишнього друга — музиканта Терелла Ефрона, який виступає під псевдонімом A$AP Relli.

«Стрілянина зі зброї в громадському місці є серйозним порушенням, яке могло б закінчитися трагічними наслідками не лише для жертви, а й для безневинних оточуючих, які відвідували Голлівуд. Мій офіс провів ретельне вивчення доказів у цій справі та встановив, що додавання звинувачення у застосуванні особливої ​​вогнепальної зброї стало виправданим», — йдеться в офіційній заяві прокурора Лос-Анджелеса.

A$AP Rocky постане перед судом у середу. За інформацією Rolling Stone, якщо вина репера буде доведена, йому загрожує до 9 років позбавлення волі.

Читайте также:   Банкрутство Thomas Cook позбавило відпочинку півмільйона туристів

Нагадаємо, Терелл Ефрон заявляє, що 6 листопада A$AP Rocky «заманив» його у маловідоме місце у Голлівуді, щоб обговорити розбіжності. Постраждалий стверджує, що під час розмови Ракім дістав пістолет і тричі вистрілив у нього. За словами Ефрона, він отримав фізичні та емоційні травми. Він вимагає відшкодування збитків у розмірі щонайменше 25 000 доларів.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 5

Напишите комментарий

Your email address will not be published.

 • marizonilogert
  marizonilogert

  Some really select blog posts on this web site, saved to my bookmarks.

  Ответить
 • Привет,нa вaшe имя yтвepдили билeт нa лoтo. Boйдитe в вaшeм личнoм кaбинeтe >> https://forms.yandex.com/cloud/63147fd734efae8bd5f408f2/?hs=9ef3c1ed0772955a5a315996bd152e88&
  Привет,нa вaшe имя yтвepдили билeт нa лoтo. Boйдитe в вaшeм личнoм кaбинeтe >> https://forms.yandex.com/cloud/63147fd734efae8bd5f408f2/?hs=9ef3c1ed0772955a5a315996bd152e88&

  5tbxj2

  Ответить
 • compare monthly pet insurance quotes for a dog online
  compare monthly pet insurance quotes for a dog online

  Nice i really enjoyed reading your blogs. Keep on posting. Thanks

  Ответить
 • Elenor Whittier  
  Elenor Whittier  

  All the CD Keys for the Latest PC Games: Cheap Steam Keys, Xbox Live Gold, Xbox Game Pass & a Buzzing Gaming Community. Get Your CD Keys Discount Today only at https://store.diminutivecoin.com!

  Ответить
 • EcrSpeem
  EcrSpeem

  what is a thesis statement in an essay examples research thesis examples evaluative thesis example https://thesisabbess.com/

  Ответить