A$AP Rocky звинуватили у нападі зі стріляниною: реперу загрожує до 9 років позбавлення волі

Видання TMZ повідомляє, що в понеділок A$AP Rocky офіційно звинуватили в нападі на його колишнього друга — музиканта Терелла Ефрона, який виступає під псевдонімом A$AP Relli.

«Стрілянина зі зброї в громадському місці є серйозним порушенням, яке могло б закінчитися трагічними наслідками не лише для жертви, а й для безневинних оточуючих, які відвідували Голлівуд. Мій офіс провів ретельне вивчення доказів у цій справі та встановив, що додавання звинувачення у застосуванні особливої ​​вогнепальної зброї стало виправданим», — йдеться в офіційній заяві прокурора Лос-Анджелеса.

A$AP Rocky постане перед судом у середу. За інформацією Rolling Stone, якщо вина репера буде доведена, йому загрожує до 9 років позбавлення волі.

Читайте также:   Хочеш у США — пред'яви свої акаунти в соцмережах, електронні пошти і контактні номери за 5 років

Нагадаємо, Терелл Ефрон заявляє, що 6 листопада A$AP Rocky «заманив» його у маловідоме місце у Голлівуді, щоб обговорити розбіжності. Постраждалий стверджує, що під час розмови Ракім дістав пістолет і тричі вистрілив у нього. За словами Ефрона, він отримав фізичні та емоційні травми. Він вимагає відшкодування збитків у розмірі щонайменше 25 000 доларів.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 8

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *