Влада Сан-Франциско має намір першими ввести повну заборону на електронні сигарети

Сан-Франциско може стати першим містом в США, в якому заборонять продаж електронних сигарет, а також їх виробництво і поширення. Попереднє голосування показало, що наглядова рада міста одноголосно схвалює цю ініціативу. Далі це питання буде розглянуто Управлінням із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA).

Остаточне голосування з приводу заборони електронних сигарет відбудеться на наступному тижні, і, швидше за все, воно буде прийнятим. Це може істотно вплинути на місцеву компанію Juul, яка позиціонує вейпи як більш здорову альтернативу тютюнових виробів. Міський прокурор Сан-Франциско Денніс Еррера (Dennis Herrera) ще в березні попросив компанію пояснити, чому у неї є ліцензія на поширення тютюну, коли до цього вона заперечувала, що продає тютюнові вироби і сигарети. Прокурор вважає, що на поточний момент молодь має необмежений доступ до продукту, якого не повинно бути на ринку. У свою чергу представники Juul заявили, що повна заборона електронних сигарет і інших подібних виробів в Сан-Франциско не зможе повністю вирішити проблему. Більш того, це не залишить людям вибору, яким доведеться купувати звичайні сигарети, незважаючи на те, що вони щороку вбивають 40 тис. жителів Каліфорнії.

Читайте также:   Україна більше не перша країна з найдешевшим фіксованим інтернетом

Електронні сигарети перебувають на особливому контролі FDA. У листопаді минулого року агентство обмежило продаж ароматизованих електронних сигарет і звинуватило Juul і тютюнового гіганта Altria в тому, що вони не намагаються забороняти продаж продукції підліткам. За статистикою в 2018 році кожен п’ятий старшокласник користувався вейпамі.

Заборона на електронні сигарети в Сан-Франциско може вступити в силу через сім місяців. Тим часом компанія Juul за підтримки Коаліції за розумне регулювання вейпінга і Американської асоціації вейпінга вже почала збирати підписи проти заборони.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *