Вихід Uber на IPO завершився провалом

Ціна паперів склала $ 41,6, що на майже на 8% менше, ніж припускали раніше

Вартість однієї акції сервісу на замовлення таксі Uber в перший день торгів після виходу на IPO, 10 травня, склала на Нью-Йоркській фондовій біржі $ 41,6 за штуку. Це майже на 8% менше, ніж очікувала компанія, розмістивши 180 млн акцій по $ 45 за одиницю.

Тепер капіталізація Uber склала в підсумку близько $69.7 млрд, що на $ 2 млрд менше, ніж прогнозувала компанія. А в жовтні 2018 роки перед IPO такі провідні фінансові конгломерати, як Morgan Stanley і Goldman Sachs взагалі оцінювали її в $120 млрд.

Втім, про те, що Uber розмістила акції на тлі досить несприятливих умов, аналітики попереджали компанію давно. Наприклад, експерти з Bloomberg відзначали, що сервіс захотів продавати свої акції на тлі побоювань з приводу загострення торгової війни між КНР і США. За останній тиждень S&P 500, в якому враховується капіталізація 500 найбільших американських компаній, скоротився на 2,2%.

Читайте также:   Посли G7: втрата незалежності НБУ становить загрозу для реформ

Також на таку низьку оцінку паперів Uber вплинуло і зниження вартості акцій його конкурента – сервісу таксі Lyft. Як повідомляв Business Insider, торги цінними паперами конкурента почалися 29 березня за ціною $72 за штуку, а після закінчення торгів 9 травня акції Lyft коштували на 23 % менше ціни розміщення – $55,18.

Читайте також: ПРАВИЛА УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛОМ ДОПОМОЖУТЬ СТАБІЛЬНО ЗАРОБЛЯТИ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *