В Україні за тиждень стало на 26 тисяч безробітних більше

А всього за час карантину роботу втратили майже 130 тисяч українців

Кількість офіційно зареєстрованих безробітних в Україні за минулий тиждень зросла на 25.9 тисяч осіб. Загальна їх кількість тепер 431.9 тисяч осіб. Про це 27 квітня повідомили в Державній службі зайнятості.

– Станом на 27 квітня 2020 року кількість зареєстрованих у службі зайнятості безробітних становить 431,9 тис. осіб., що майже на 119 тис., або на 38% більше, ніж станом на відповідну дату минулого року, – сказали в прес- службі.

Всього з початку карантину, тобто з 12 березня по 24 квітня, статус безробітного отримали 127.4 тисячі осіб.

Згідно зі статистикою служби, у вівторок, 21 квітня, було зареєстровано 6 тис. безробітних, в середу – 6,2 тис., в четвер – 7,1 тис., у п’ятницю – 6,6 тис.

В середині минулого тижня в державному центрі зайнятості стверджували, що за час карантину в Україні кількість людей, що подали документи на отримання допомоги по безробіттю, зросла на третину. Їх тепер близько 400 тисяч, 340 тисяч – уже отримують допомогу. У Кабміні ж прогнозували, що так чи інакше на українському ринку праці від коронавіруса та його наслідків постраждають близько двох мільйонів осіб.

Для порівняння: за останній місяць втратили роботу 26 мільйонів американців.

На час карантину в країні збільшили до 1000 гривень мінімальну допомога по безробіттю. Також для тих, хто втратив роботу в Україні спростили процедуру подачі документів під час карантину. Потрібно заповнити тільки дві заяви – про надання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю. Заповнені документи можна надіслати електронною поштою або через скриньку для кореспонденції в самому центрі зайнятості (а тепер є і спеціальний електронний сервіс). А протягом 10 днів після завершення карантину в центр зайнятості необхідно буде подати оригінали документів.

В Україні кількість офіційних безробітних пов’язують не тільки з ситуацією на ринку праці, а й з полегшенням процедури реєстрації.

Якщо ви втратили роботу або хочете знати, що потрібно робити, якщо ви її втратите – почитайте поради фахівців з персоналу.

Читайте также:   Міністерство юстиції США збирається провести розслідування щодо Google

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.