В Україні будуть збирати китайські електробуси Skywell

Домовленість з китайською стороною вже була досягнута

Представники компанії Skywell Ukraine повідомили, що провели зустріч з китайськими фахівцями, на якій обговорили можливість великовузлового складання електробусів Skywell в Україні. За підсумками переговорів було досягнуто згоди про виробництво громадського електротранспорту в нашій країні.

«Сьогодні зустрічали почесних гостей з Китаю – фахівців з розвитку технологій виробництва електробусів. Компанія є партнером Nanjing Golden Dragon Bus Co з розробки та впровадження процесів виробництва і підбору комплектуючих.

Обговорювали можливість і технологію організації великовузлового складання електробусів Skywell в Україні. Таки будемо виробляти електробуси Skywell в Україні!»- зазначили в Skywell Ukraine.

«Китайська сторона налаштована позитивно і рішуче, і навіть готова входити в співзасновники підприємства з виробництва електричних автобусів в Україні» – уточнили в Skywell Україна.

Читайте также:   NASA опублікувало знімок «Поле спадщини Хаббла»

Нагадаємо, що в Києві вже пройшло тестування електроавтобуса Skywell, який курсував за маршрутом №599 від метро Харківська до вулиці Шептицького.

Читайте також: ПЛЮС ОДИН НАПРЯМОК ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ: УКРАЇНА І МЕКСИКА ГОТОВІ ДО ПІДПИСАННЯ БЕЗВІЗУ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *