В Tesla нагадали співробітникам про неприпустимість витоків корпоративної інформації. Про це стало відомо в результаті витоку

Компанія Tesla славиться своїми витоками і нагадує співробітникам про неприпустимість появи витоків. Ресурс CNBC отримав в своє розпорядження копію електронного листа від служби безпеки Tesla (що стало наслідком чергової витоку), що застерігає персонал від витоків конфіденційної інформації.

У повідомленні стверджувалося, що сторонні особи «вибирали мішенями» співробітників компанії, сподіваючись отримати важливі дані в спробі «побачити наше падіння». У листі також йдеться про те, що Tesla буде вживати заходів щодо осіб, які допускають витоку, включаючи звільнення і судові позови з вимогою компенсації збитку.

Компанія також продемонструвала кілька прикладів витоків конфіденційної інформації. Зокрема, співробітники розміщували в соціальних мережах інформацію про виробничих номерах і внутрішніх номерах телефонів для проведення конференцій

Корпоративні послання, що попереджають про неприпустимість витоків, не нові. Apple, зокрема, відома тим, що попереджає персонал про наслідки витоків. Хоча у Tesla ситуація трохи інша. Компанія має справу з фінансовими труднощами, і немає ніяких сумнівів в тому, що сукупність витоків впливає на рішення як клієнтів, так і інвесторів. Успішна боротьба з витоками дозволить знизити кількість несподіваних чинників, що негативно впливають на прибуток компанії.

Читайте також: TESLA ЗВІТУВАЛА ПРО ЧИСТІ ЗБИТКИ В $702 МЛН ЗА ПІДСУМКАМИ ПЕРШОГО КВАРТАЛУ

Читайте также:   Индексы крупнейших бирж обвалились на фоне негативных экономических прогнозов

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *