В США ускладнили процедуру отримання робочіх віз

В США ускладнили процедуру отримання робочіх віз

Американці стали менше потребувати некваліфікованої робочої сили і скорочують приплив в країну мігрантів-роботяг. З кінця грудня 2018 року Міністерство внутрішньої безпеки США ускладнило процедуру надання відповідної візи – H-1B, яка відкривається малоосвіченим трудівникам.

Нові вимоги торкнуться представників усіх країн, і українців в тому числі.

Хто досі потрібен в Штатах – це робочий персонал з досвідом роботи не менше трьох років і ступенем бакалавра. Такі кадри потрібні, і вони продовжать безперешкодно отримувати візи США. Так що у людей небагатий вибір: підучитися і підвищити кваліфікацію або шукати роботу в інших країнах. В DHS обіцяють не опускатися до формалізму і індивідуально вивчати кожну заявку на американську візу.

Читайте также:   Трамп вводит чрезвычайное положение в США из-за наркотиков

Робочі візи H-1B розігруються щороку в лотереї – Diversity Immigrant Visa. Таким чином в США пускають 65 тис. робітників і ще 2 тисячі іноземців з науковими ступенями. Зараз влада намагається збільшити приплив в країну кваліфікованої робочої сили.

У Сполучених Штатах мають намір якісно поліпшити склад трудової міграції. Це робиться за запитом американських роботодавців. У той же час американські журналісти запевняють, що влада прислухаються до голосу громадськості. І до 3 січня 2019 року буде приймати пропозиції від громадських організацій. Так що правила надання H-1B ще можуть коригуватися.

Читайте також: УКРАЇНА ОТРИМАЛА КРЕДИТ ВІД МБРР НА СУМУ 349 МЛН ЄВРО

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
1 Комментарий

Напишите комментарий

Your email address will not be published.

  • graliontorile
    graliontorile

    I’ve been browsing on-line greater than 3 hours as of late, but I by no means discovered any fascinating article like yours. It’s pretty worth sufficient for me. In my opinion, if all website owners and bloggers made just right content as you did, the web will probably be much more helpful than ever before.

    Ответить