Найбільший в Україні бойової десантний корабель спустили на воду

“Юрій Олефіренко” повертається в стрій після ремонту

У Миколаєві після ремонту 16 січня був спущений на воду десантний корабель ВМС ЗСУ “Юрій Олефіренко”. Про це повідомляє Укроборонпром.

Миколаївському суднобудівному заводу вдалося виконати ремонт найбільшого десантного корабля ВСУ за п’ять місяців.

Судноремонтниками була відновлена система головного двигуна та дизель-генераторів корабля. Також були проведені роботи по очищенню і фарбуванню зовнішньої обшивки й конструкцій корпусу, відремонтовано електромеханічну частину, носову десантну апарель, гвинто-кермову систему та якірно-швартовий пристрій. Більше сотні співробітників проводили роботи по обстеженню, перевірці та ремонту вузлів і механізмів судна.

– Це дуже потрібний збройним силам корабель. Головне його призначення – транспортування в райони виконання бойових завдань підрозділів морської піхоти та спеціального призначення зі штатним озброєнням і технікою та подальшим десантуванням на узбережжі, – повідомили в “Укроборонпромі“.

Корабель відправився до місця постійної дислокації, для його проходження по Південному Бугу в Миколаєві розвели мости. Після проходження ходових випробувань “Юрій Олефіренко” повернеться в стрій ВМС ЗСУ.

Читайте также:   Прибуток Facebook виріс на 40%

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *