Українського тижня в Європарламенті не буде через коронавірус

Він повинен був пройти 3-5 березня

У вівторок, 3 березня, в Європейському парламенті повинен був початися Український тиждень. Однак заходи, заплановані на цей час, переносяться на невизначений термін. Як повідомили в представництві України при Європейському Союзі, це пов’язано з обмеженнями у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19.

– Ми вдячні за інтерес до заходів, які ми планували для вас в рамках Українського тижня. Як тільки обмеження будуть скасовані, наша команда буде опрацьовувати нові можливості для проведення Українського Тижня в Європейському Парламенті, про що ми обов’язково будемо інформувати вас додатково, – йдеться в повідомленні.

Це не єдиний захід, зірваний у зв’язку зі спалахом коронавіруса. Також були скасовані або перенесені:

Читайте также:   В Україні почали перевірку конституційності правил карантину

– засідання Венеціанської комісії (повинно було пройти 20-21 березня)

– Тиждень моди в Японії

– Венеціанський карнавал (завершився на два дні раніше терміну);

– Виставка Mobile World Congress у Барселоні (скасували).

Крім того, модний будинок Giorgio Armani в рамках Міланського Тижня моди замінив дефіле на публіку відеоефіром. А французький модний будинок Chanel відклав показ нової колекції у Пекіні, а підготовку до етапу кубка Гран-прі Формули-1 призупинили через коронавірус. Міжнародний олімпійський комітет також задумався про те, чи варто проводити Олімпіаду-2020 у Токіо. Остаточне рішення з цього питання приймуть у травні.

Станом на 2 березня у світі 89 072 людини хворих COVID-19, з них 80 026 зафіксовані на материковому Китаї. Другою країною за кількістю хворих є Південна Корея, де заразилися 4 212 осіб. В результаті інфікування SARS-CoV-2 померли 3048 осіб, одужали – 45 074.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *