Український стартап дозволить зареєструвати бізнес-ідею в США

Вартість послуги становить $499, при тому, що в США provisional patent application стартує від $3000

Український сервіс реєстрації патентів PatentBot запустив послугу, яка дозволить онлайн оформити реєстрацію бізнес-ідеї в патентному відомстві США. 

Provisional patent application – це можливість подати заявку на попередню реєстрацію своєї бізнес-ідеї в патентне відомство США. Таким чином можна зафіксувати авторство ідеї ще до подачі заявки на патент і отримати дату пріоритету, яка буде поширюватися на всі країни.

“Наступного разу, коли ви будете пітчити свою ідею перед інвесторами, в самому пітчі ви зможете використовувати таку фразу як “patent pending” і не боятися, що вашу ідею вкрадуть”, – пояснили в компанії.

Вартість послуги становить $499, при тому, що в США provisional patent application стартує від $3000. Відзначається, що процес подачі заявки займе не більше 5-7 хвилин.

Сервіс реєстрації ТМ, патентів і авторського права PatentBot був запущений у 2017 році. На першому етапі проєкт пропонував реєстрацію європейської ТМ в 4 рази дешевше ринкової ціни. У березні 2020 року стартап залучив новий раунд інвестицій, оцінка його вартості зросла до $1,5 млн.

 

Читайте также:   Податкова спростила процес закриття ФОП, оскільки 450 тис. українських підприємців чекають зняття з обліку понад три роки

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.