Українські ресторатори просять уряд дозволити їм відкрити хоча б літні майданчики

Власники закладів просять дати шанс зберегти мільйони робочих місць і роботу бізнесу

Ресторатори звернулися до уряду з проханням дозволити їм відкрити літні майданчики. Це дасть власникам закладів шанс зберегти бізнес і мільйони робочих місць.

Відповідне звернення з’явилося на сторінці відомого одеського ресторатора Сави Лібкіна. Раніше з таким же проханням виступили і київські власники закладів.

“За моїми підрахунками, в Україні близько 28 тисяч закладів. У кожному з них працює від 10 до 150 співробітників. Невеликих ресторанчиків набагато більше, а значить, можна припустити, що в середньому в одному закладі працює 30 чоловік. Нескладні математичні підрахунки – і отримуємо 840 тисяч чоловік, які працюють в ресторанному бізнесі. Це офіціанти, кухарі, бармени, керівники, менеджери … Додаємо сюди суміжні сфери і отримуємо близько 1,5 млн осіб. у них є сім’ї. у них є діти. Вони знімають квартири і платять за комунальні послуги. Я як можу пит аюсь зберегти робочі місця, що дуже складно в умовах, коли твій бізнес абсолютно не функціонує. Одночасно, розуміючи складність ситуації, що склалася, ми продовжуємо годувати лікарів і пенсіонерів “, – написав на своїй сторінці в Facebook Сава Лібкін.

Читайте также:   Конкурентоспроможність: Україна опустилася у рейтингу WEF

За його словами, зберегти ресторани, а значить і робочі місця можливо, якщо дозволити відкрити літні майданчики. Тим більше, їх відвідування можна зробити безпечним, якщо вжити відповідних заходів.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
1 Комментарий

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *