Українців зобов’яжуть суттєво скоротити споживання електроенергії

Через 10 років кінцеве енергоспоживання в Україні повинно скоротитися на 30 відсотків.

Вже до 2020 року українці повинні будуть скоротити кінцеве споживання електроенергії на 20%, а за прогнозами на 20-30 рік — на 30%. До цього їх зобов’яже прийнятий урядом графік скорочення енергоспоживання, а точніше — Національний план дій з енергоефективності, в якому і прописано, яким чином країна буде це робити. Тим самим Кабмін виконав одну з вимог відповідної директиви ЄС.

Одним з головних інструментів, який повинен вплинути на скорочення відсотків споживання в житловому секторі, є Фонд енергоефективності, який заробив у 2019 році.

Крім того, Кабмін затвердив 10 технічних регламентів з екодизайну енергоспоживаючих продуктів. Зокрема, вони стосуються пральних машин, ламп ненаправленного випромінювання, духових шаф, кондиціонерів, офісного обладнання, телевізорів, посудомийних машин, варильних поверхонь і кухонних витяжок, водонагрівачів і баків-акумуляторів, комп’ютерів і комп’ютерних серверів, люмінесцентних і газорозрядних ламп. Таким чином, це дозволить усунути з ринку товари, які неефективно споживають електроенергію.

Читайте также:   Смартфон Джеффа Безоса, ймовірно, був зламаний через акаунт, пов'язаний з принцом Саудівської Аравії

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *