Uber придбала в околицях Піттсбурга земельну ділянку площею 240 га

На ній компанія планує побудувати гігантський полігон для тестування робомобілів

Uber купила недалеко від Пенсильванського Піттсбурга земельну ділянку площею 240 га за $9,5 млн. На ній компанія планує побудувати гігантську тестову трасу для безпілотних автомобілів, повідомляє Business Insider з посиланням на представника компанії.

Як стверджується, на полігоні в цілому будуть працювати близько 200 осіб. При цьому, крім самої траси, він буде включати також оглядовий майданчик. Інші подробиці, включаючи терміни запуску полігону, компанія поки не розкриває.

Business Insider вказує, що Uber розширює свої дослідження в області безпілотників на тлі конкуренції з такими компаніями, як Waymo, Tesla, Ford і General Motors.

Читайте также:   Подводные камни пенсионной реформы: кому не светит заслуженный отдых?

Наостанок зазначимо, що у Uber вже є один полігон для робомобілів в Піттсбурзі. У 2017 році компанія на місці старого сталеварного заводу відбудувала фальшиве «місто» Альмон площею 17 га з ходячими манекенами, псевдоавто, блоками, що імітують будівлі, і величезною круговою розв’язкою.

На даному полігоні інженери як тестують новітні алгоритми для безпілотних автомобілів перед тим, як дозволити їм виїжджати на дороги загального користування, так і навчають страхують водіїв-стажистів.

Причина, згідно якої Uber вирішив побудувати новий тестовий трек, не уточнюється, проте можна припустити, що з його допомогою компанія планує зробити випробування технологій автономного водіння більш масштабними і, як наслідок, більш реалістичними, тим самим знизивши ймовірність нещасних випадків при тестуванні робоавто на дорогах загального користування, на зразок того, що стався в березні 2018 року.

Читайте также:   Насколько ускорит движение автобан Львов-Будапешт?

Крім Альмона, Uber має в Піттсбурзі також «Центр передових технологій», відкритий в 2015 році спільно з Університетом Карнегі-Меллон. У ньому інженери розробляють новітні рішення в таких сферах, як системи допомоги водієві і безпілотний транспорт.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *