У Кабміні планують розробити програму швидких робочих місць

Ми повинні запропонувати людям, працівникам, які вийдуть із самоізоляції, конкретні швидкі робочі місця в різних галузях, – Чернишов

Міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов заявив, що в Кабінеті міністрів України працюють над ідеєю створення програми швидких робочих місць.

Також програма покликана допомогти тим, хто повернувся в Україну з-за кордону і залишився без заробітку.

“Економічні втрати, які очікують всі країни, і в тому числі й Україна … ми повинні моделювати все зараз. Саме тому відпрацювання конкретних кроків з бізнесом має велике значення для нас. Зокрема, держава планує певні програми підтримки як для бізнесу, так і для працюючих громадян. Нами була прийнята програма підтримки, поки виділено 6 млрд грн”, – сказав Чернишов.

Також міністр зазначив, що Кабмін підготував кілька програм, завдяки яким буде можливість підтримати малий і макробізнес.

“Кабмін працює над ідеєю створення програми швидких робочих місць. Тому ми повинні запропонувати людям, працівникам, які вийдуть із самоізоляції, конкретні швидкі робочі місця в різних галузях. Зараз ми маємо і переваги. До нас повернулися тисячі, десятки тисяч фахівців з-за кордону. Ці люди повернулися не з позитивних причин, але ми повинні створити такі умови праці, щоб залишити цих людей тут, тому що це фахівці “, – додав Чернишов.

Читайте также:   Кілограмовий смарагд, самознищена картина, крісло Стівена Хокінга — найдорожчі та найдивніші лоти 2018

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.