США стривожені планами Facebook щодо запуску криптовалюти Libra, Сенат скликає слухання

Не встигла компанія Facebook офіційно оголосити про створення криптовалюти Libra і онлайн-гаманця Calibra для її використання, намітивши запуск обох продуктів на першу половину 2020 року, як в ЄС висловили стурбованість щодо цього задуму. Слідом за Євросоюзом свою заклопотаність проектом найбільшої соцмережі висловили влади США.

Цього вівторка голова комітету з фінансових послуг Палати представників Конгресу США Максін Уотерс закликала Facebook призупинити розробку і дочекатися результатів перевірки регуляторів і законодавців. Тепер же стало відомо, що Комітет Сенату США по банківським, житловим і міським справам призначив на 16 липня слухання, щоб обговорити запуск Libra / Calibra і питання, пов’язані з конфіденційністю. Зокрема, Сенат цікавить, як Facebook, а точніше її дочірня компанія Calibra буде обробляти персональні дані користувачів.

Читайте также:   Школярка, номінована на Нобелівську премію миру

Комітет не назвав конкретних імен з числа керівництва Facebook, які будуть запрошені на ці слухання, але Reuters повідомляє, що колишній президент PayPal і віце-президент Facebook Messenger Девід Маркус, керуючий блокчейн-підрозділом, повинен дати свідчення. Чи виявляться ці слухання плідними, дозволивши дізнатися нам більше цікавої інформації щодо того, як Facebook буде управляти отриманою інформацією, або ж це буде черговий епізод незручного політичного підлабузництва, дізнаємося менше ніж через місяць.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *