Співзасновник WhatsApp Брайан Ектон провів лекцію для студентів Стенфорду і знову закликав усіх до видалення з Facebook

Минулого тижня співзасновник WhatsApp Брайан Ектон відвідав Стенфордський університет. Виступаючи перед студентами з відповідною доповіддю, підприємець розповів про угоду з продажу компанії Facebook, а також ще раз закликав всіх піти з соцмережі.

Як повідомляє видання Buzzfeed News, Брайан Ектон виступав на курсі бакалаврату Computer Science 181 разом з іншою колишньою співробітницею Facebook, Еллоре Ісрані, засновницею She ++. Виступаючи перед аудиторією студентів, Актон розповів про те, чому він продав WhatsApp Facebook, що змусило його покинути компанію, яку він заснував разом з Яном Кумом (він в результаті теж пішов) і розкритикував прагнення керівництва соцмережі приділяти першочергову увагу питанням монетизації, а не конфіденційності користувачів.

Читайте также:   Медицинский старпат Украины привлек $500 тысяч

Під час свого виступу Ектон зазначив, що великі технологічні компанії та оператори соціальних мереж на зразок Apple і Google щосили намагаються управляти контентом.

«Ці компанії не мають можливостей для прийняття таких рішень. Але ми з вами робимо це можливим для них. І це найгірше. Ми купуємо їх продукцію. Ми реєструємося на їх сайтах. Видали Facebook, правильно?»- цитує слова Ектона джерело.

Ектон активно критикує Facebook з того моменту, як він покинув компанію в 2017 році. Навесні минулого року він взяв участь в акції #deletefacebook, що почалася незабаром після масштабного витоку даних в Cambridge Analytics.

У минулому році на наступний день після того, як засновники Instagram Кевін Сістром і Майк Крігер оголосили про відхід з компанії, журнал Forbes опублікував історію Брайана Ектона. Там розповідалося, як засновник Whatsapp посварився з Цукербергом через продаж даних користувачів, після чого був змушений піти з власної компанії.

Читайте также:   У Києві Руслана презентувала енергетичну ініциативу Global 100% RE UKRAINE (ФОТО + ВІДЕО)

Facebook купив WhatsApp в 2014 році за $ 19 млрд – це все ще найдорожче придбання компанії, якій також належать, зокрема, Instagram і Oculus VR.

Читайте також: СПІВРОБІТНИЦЯ GOOGLE ВСТАНОВИЛА НОВИЙ РЕКОРД З ОБЧИСЛЕННЯ ЧИСЛА ПІ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *