Смартфон Джеффа Безоса, ймовірно, був зламаний через акаунт, пов’язаний з принцом Саудівської Аравії

Смартфон засновника Amazon Джеффа Безоса ймовірно був зламаний у 2018 році за допомогою облікового запису в WhatsApp, пов’язаного з наслідним принцом Саудівської Аравії Мухаммедом бен Салманом. До такого висновку прийшли експерти з питань кібербезпеки, найняті Безосом для розслідування інциденту.

За даними експертів, смартфон, ймовірно, був зламаний 1 травня 2018 року. В той день Безос отримав через додаток WhatsApp шкідливий файл, через який і відбулося зараження. Повідомлення нібито було отримано від Мухаммеда бін Салмана, з яким незадовго до того Безос дружньо спілкувався в месенджері.

Протягом декількох годин після зараження зі смартфона Джеффа Безоса був викачаний великий обсяг даних. Поки не уточнюється, яка саме інформація була викрадена, і яким чином зловмисники скористалися нею. Однак нагадаємо, на початку 2019 року – приблизно через півроку після передбачуваної дати злому смартфона – таблоїд National Enquirer опублікував особисту переписку Джеффа Безоса і його коханої Лорен Санчес. Також видавець цього таблоїду шантажував засновника Amazon, погрожуючи опублікувати його інтимні фотографії.

Читайте также:   Підрядник NASA постачав компанії неякісний алюміній протягом 17 років

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *