П’ять українських міст потрапили до рейтингу кращих в світі за рівнем якості життя

П’ять українських міст потрапили до рейтингу кращих в світі за рівнем якості життя

Відразу п’ять українських міст – Львів, Київ, Одеса, Харків і Дніпро – потрапили в список кращих міст світу за індексом якості життя згідно з рейтингом дослідницького сервісу Numbeo.

Краще всього укріїнцям живеться у Львові – він зайняв 175-е місце серед 227 учасників з показником в 115,04 бала. Київ зайняв 192 позицію (104,46 балів), на 195 сходинці опинилася Одеса (102,45), а на 196-й – Харків (101,86). Дніпро отримав 202-е місце (94,46).

Переможцем рейтингу стала столиця Австралії – Канберра з показником 224,49 балу. На другому місці – голландський Ейндховен (215,66), а на третьому – столиця американського штату Північна Кароліна – Ролі (215,15).

Читайте также:   НБУ полегшив життя іноземному бізнесу та інвесторам

В першу десятку також увійшли Аделаїда (Австралія), Медісон (США), Цюріх (Швейцарія), Брісбен (Австралія), Веллінгтон (Нова Зеландія), Оттава (Канада), Колумбус (США).

Рейтинг індексу якості життя формували з урахуванням восьми показників: індексу купівельної спроможності, вартості нерухомості щодо доходів населення, індексу безпеки, охорони здоров’я, вартості життя, індексу часу руху транспорту, забруднення і клімату.

Читайте також: НБУ ОПРИЛЮДНИВ СПИСОК ПРОБЛЕМНИХ БАНКІВ У РАЗІ ФІНАНСОВОЇ КРИЗИ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *