Головою Паризької біржі вперше стане жінка

Правда, її призначення ще повинні схвалити акціонери та регулятор

Вперше в історії Паризьку біржу очолить жінка. На цю посаду призначили делегованого виконавчого директора Orange Bank Дельфін д’Амарзіт. Про це йдеться в офіційній заяві Euronext Paris.

Кадрові перестановки зумовлені реструктуризацією установи. Так, у 2019 році Euronext Paris розширилися внаслідок придбання Біржі Осло. Також ведуться переговори про покупку Італійської біржі. Якщо збори акціонерів Euronext Paris і французький регулятор схвалять призначення д’Амарзіт, вона вступить на посаду генерального директора 15 березня.

На цей час Euronext є другою за величиною біржею в Європі після Лондонської фондової біржі. Ринок цінних паперів був заснований у 2000 році шляхом злиття Паризької, Амстердамської та Брюссельської бірж.

Читайте также:   В Украину зашел главный конкурент Visa

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 2

Напишите комментарий

Your email address will not be published.

 • Pleathy
  Pleathy

  EGF induced Cl current is volume sensitive and is inhibited by shrinkage in levitra sncf xenopi pulmonary disease, we suggest that treatment be continued for at least 12 months beyond culture conversion conditional recommendation, very low certainty in estimates of effect

  Ответить
 • patSpouct
  patSpouct

  Red dots correspond to statistically significant DEGs cialis generic reviews

  Ответить