Названо найдорожчі бренди у світі (за результатами пандемії коронавірусу)

Аналітики з’ясували, хто постраждав від “корони”, а на кому карантин позначився позитивно

Лондонська консалтингова фірма Brand Finance вивчила, як пандемія коронавірусу позначилася на індустрії моди, автомобілебудуванні, косметиці та особистій гігієні. За результатами дослідження, компанія опублікувала рейтинг брендів, які досягли найбільшого успіху (зростання вартості – до 20 відсотків) і постраждалих (втрата вартості – до 20 відсотків) з 1 січня 2020 року.

Лідирує в списку німецький виробник автомобілів Porsche. За аналізований період вартість бренду зросла на 15,6%, до $33,9 млрд. На другому місці – Gucci, який подорожчав на 20,2%, до $17,63 мільярда. Третій у рейтингу – Louis Vuitton, чия вартість зросла на 21,4%, до $16,5 мільярда. У десятку найдорожчих брендів також увійшли Cartier ($15 мільярдів), Chanel ($13,7 мільярда), Hermès ($11,9 мільярда), Ferrari, Rolex, Dior і Coach. При цьому найшвидші темпи зростання продемонстрував Givenchy. Вартість модного будинку збільшилася на 74,2%, до $2 млрд. Примітно, що в списку найцінніших компаній класу люкс – цілих 9 брендів, що належать LVMH. Їх сумарна вартість зросла на 19% ($39,3 мільярда).

Читайте также:   Напередодні перепису: що робити тим, хто не хоче відповідати на питання анкети

Тим часом серед найбільш потерпілих виявилися Valentino, Maserati і Aston Martin. За час карантину їх вартість значно знизилася (на 39,1%, 43,7% і 49,5% відповідно). Дещо менш постраждали Dolce & Gabbana (- 20,8%) і Salvatore Ferragamo (- 13,2%). В цілому ж, за даними Brand Finance, 50 найдорожчих світових брендів класу люкс і преміум подешевшають в результаті пандемії на суму понад $20 мільярдів. При цьому найбільший удар очікує модну та автомобільну індустрії. Тут бренди втратять до 10% вартості.

Brand Finance також проаналізували досліджувані компанії на маркетингову стратегію, лояльність, ставлення до співробітників, корпоративну репутацію і здатність впливати на вибір покупців. Найкраще з цим справи йдуть у Ferrari, Rolex, Gucci, Louis Vuitton, Lancôme, Estée Lauder, Hermès, Moncler, SK-II і Bottega Veneta.

Читайте также:   Boeing отримав перше велике замовлення на літаки 737 MAX після авіакатастроф і скасування заборони польотів

Також аналітики консалтингової фірми назвали компанії, на яких ковід в цілому позначився позитивно. Це онлайн-ритейлер Amazon, стрімінговий сервіс Netflix, месенджери WhatsApp і Skype, телерадіокомпанія BBC і група зі страхування здоров’я і надання медичних послуг BUPA.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.