Мінцифри анонсувало конкурс з відбору 15 найкращих українських с, які представлять країну на Startup Grind Global 2020 у Кремнієвій долині

Міністерство цифрової трансформації України спільно зі Startup Grind Kyiv за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» оголошують конкурс. Він дозволить найкращим технологічним стартапам представляти Україну на 10-й глобальній конференції підприємців та інвесторів Startup Grind Global 2020 на Кремнієвій долині.

Переможці конкурсу отримають: квиток на участь в конференції, виставковий стенд, інформаційну підтримку організаторів, а також покриття фінансових витрат на логістику.

Відзначається, що з 125 країн світу відбирають 300 найкращих стартапів, які представлять свій продукт в проміжок часу з 9 по 12 лютого на Startup Grind Global 2020. Презентація проходитиме на 10 сценах в Кремнієвій долині.

Наступного року представляти Україну на цьому заході зможуть 15 кращих українських IT-стартапів. Стати учасниками конкурсу зможуть тільки зрілі стартапи, які вже створили продукт і можуть похвалитися позитивними фінансовими результатами, і тепер готові до масштабування. Для участі в конкурсі стартапів потрібно заповнити онлайн анкету до 12:00 16 грудня 2019.

В період часу з 16 по 19 грудня журі розгляне отримані анкети. На цьому етапі буде відібрано 25 найкращих стартапів для подальшого пітчингу наживо. 19 грудня 2019 року відбудуться пітчинг-сесії. За підсумками презентації проектів шляхом голосування журі вибере й оголосить 15 найкращих стартапів – переможців конкурсу.

Читайте также:   Сверхскоростные вакуумные тоннели соединят аэропорты Лондона

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *