Масштабна приватизація та 5G в Україні: 7 нових обіцянок Зеленського

У рамках турецько-українського бізнес-форуму у Стамбулі Президент України Володимир Зеленський оголосив пріоритетні кроки у своїй політиці.

Зокрема глава держави пообіцяв, що у 2019 році в Україні буде проведена земельна реформа. За його словами, це дозволить створити ринок землі на 40 мільйонів гектар вже у наступному році. Крім того, Зеленський анонсував кардинальні зміни в українській економіці — так, президент запевнив, що економіка буде рости по 5-7% в рік. Також глава держави пообіцяв за період свого президентства інвестувати в інфраструктуру (дороги, аеропорти, порти) мінімум $20 млрд. Окремо він запевнив, що забезпечить розвиток телекомунікаційного сектора та анонсував появу сучасного швидкісного 5G-інтернету в Україні. Ще однією обіцянкою президента стало проведення масштабної приватизації державних підприємств — за його словами, залучення інвесторів ефективно позначиться на економіці держави. Більш того, Зеленський пообіцяв створити нові правила роботи на енергетичних ринках та спростити правила ведення бізнесу шляхом ліквідації обмежень у сферах трудових відносин і руху капіталу.

Читайте также:   Bloomberg: Три вихідних на тиждень – нова реальність

Нагадаємо, що раніше Зеленський висловив бажання легалізувати гральний бізнес в Україні — він запевнив, що це допоможе розвитку вітчизняного туристичного бізнесу.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 23

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *